پیش فروش گوشی های هواوی و ال جی نکسوس از ۱۳ اکتبر آغاز خواهد شد

0
نکسوس و هواوی

یکی از اخباری که امسال همیشه از گوگل به دستمان می رسید، شایعاتی مبنی بر این بود که گوگل در حال همکاری با کمپانی های ال جی و هواوی است، تا دو مدل جدید گوشی های هوشمند نکسوس را بسازند. یک مدل جدید فبلت نکسوس ۶ که توسط کمپانی چینی هواوی ساخته خواهد شد و همینطور یک گوشی هوشمند جدید نکسوس که کمپانی ال جی آن را خواهد ساخت.

در مورد این دو گوشی هوشمند اطلاعات زیادی در فضای مجازی لو رفته و فاش شده است. آن قدر زیاد که می توان ساخته شدن هر دو گوشی را تایید کرد. طبق اطلاعات جدیدی هم که به دست ما رسیده است، باید منتظر رونمایی از این دو گوشی هوشمند نکسوس در ۲۹ سپتامبر مصادف با سه‌شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ باشیم. البته این هنوز یک سوال بی پاسخ است، که ما کی قادر به پیش خرید یکی از این دستگاه ها خواهیم بود.

اگر این سوال شما نیز هست، باید بگوییم که طبق شایعات جدید، کاربرانی که علاقه به خرید یکی از این دو گوشی را داشته باشند، می توانند در تاریخ ۱۳ اکتبر امسال، مصادف با سه‌شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ این گوشی ها را پیش خرید کنند. اتفاقی باشد یا خیر، درست دو هفته بعد از رونمایی رسمی این دو گوشی، خریداران می توانند این دو گوشی را پیش خرید کنند. متاسفانه در این شایعه چیزی در مورد تاریخ عرضه رسمی این دو گوشی گفته نشده است.

با توجه به عرضه گوشی های هوشمند نکسوس قبلی، می توان گفت عرضه رسمی گوشی ها یک الی سه هفته بعد از آغاز پیش خرید گوشی ها میسر خواهد شد. البته احتمال دارد که هر اتفاقی بیفتد و زمان عرضه متفاوت با آن چه که ما حدس می زنیم باشد. بنابراین باید صبر کرد و منتظر خبر های بعدی بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.