اچ تی سی در سه ماهه سوم ۱۵۱ میلیون دلار ضرر کرد

0
اچ تی سی در سه ماهه سوم 151 میلیون دلار ضرر کرد

شرکت اچ تی سی ، در مقطعی جزو بزرگترین و ارزشمند ترین تولید کننده های تلفن همراه بوده است. اما همانطور که میدانید این روز های حال اچ تی سی دوست داشتنی ما ، اصلا مساعد نیست و میزان ضرر دهی این شرکت بسیار بالا رفته است.اچ تی سی گزارش مالی خود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ منتشر کرده و حال مشخص شده است که این شرکت در این سه ماه ۱۵۱ میلیون دلار زیان داشته است. با این اوصاف  هر روزه قدرت بازگشت اچ تی سی به دوران طلایی کمتر خواهد شد.

اچ تی سی گزارشی از فعالیت های مالی این شرکت در سه ماه سوم سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر نمود و طی آن متوجه شدیم که به میزان ۱۵۱ میلیون دلار ضرر دهی داشته است. بر اساس آمار موجود، سود خالص  اچ تی سی به ۶۵۵ میلیون دلار رسیده است که به مقدار ۳۶۷ میلیون دلار افت داشته و اگر از سود خالص این شرکت مالیات و هزینه های ایچنینی را کسر کنیم به زیان ۱۳۷ میلون دلار دست میابیم.

اچ تی سی آنقدر در منجلاب اوضاع بد اقصادی گیر افتاده که با ارسال اخطار اخراج به بعضی از کارکنان خودش سعی بر کاهش هزینه های دارد. کمپانی اچ تی سی به تازگی گوشی A9 خود را معرفی کرد و به این امید است تا در روز های باقی مانده بتواند میزان درآمد را افزایش دهد.

اچ تی سی سعی دارد تا با بالا بردن میزان فروش تلفن هایش میزان سود را افزایش داده و وضع خود را سر و سامان دهد اما مشخص نیست که افزایش فروش به آنها کمک میکند یا خیر. در هر صورت ، اکنون بهترین کار افزایش فروش است.

در چند ماه اخیر برایتان از اوضاع نابسامان اچ تی سی زیاد گفته ایم اما با این آمار ارقام وضیعت کنونی اچ تی سی از یک بحران اقتصادی فراتر رفته است چرا که تنها دو درصد از گوشی های هوشمند حاضر در بازار از اچ تی سی میباشد.

منبع : androidheadlines

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.