احتمال استفاده اچ تی سی از ویژگی قاب لمسی در پرچمدار بعدی اش

0
احتمال استفاده اچ تی سی از ویژگی قاب لمسی در پرچمدار بعدی اش

به احتمال زیاد اچ تی سی قصد دارد تا در پرچمدار آینده خود قابلیت لمسی را به قاب دور صفحه نمایش گوشی اش بیافزاید که با این امکان کاربران می توانند تجربه ای متفاوت با رابط کاربری اچ تی سی داشته باشند.

پرچمدار بعدی اچ تی سی که Ocean نام دارد با قابلیت قاب لمسی اش می تواند امکانات و راه های جدیدی را به کاربران برای استفاده از برنامه ها در گوشی های هوشمندشان به ارمغان بیاورد، البته در خصوص مشخصات سخت افزاری این گوشی باید گفت که هنوز هیچ گونه خبری منتشر نشده است اما شایعاتی درباره استفاده از دو دوربین در پشت این دستگاه منتشر شده است.

طبق تصاویر منتشر از طراحی احتمالی گوشی می توان گفت که تقریبا شبیه به HTC 10 می باشد، البته شاید این تصاویر فقط برای نشان دادن قابلیت قاب لمسی گوشی باشد و ربطی به طراحی نهایی گوشی نداشته باشد.

هنوز تایید رسمی از سوی اچ تی سی برای قرار گرفتن این ویژگی درون دستگاه منتشر نشده است. در واقع برای قابلیت قاب لمسی دور صفحه نمایش در HTC Ocean که شرکت اچ تی سی آن را Sense Touch می نامد با وجود سنسور هایی که احتمالا در اطراف بدنه دستگاه قرار داده شده است، کار می کند. کاربردهای این قابلیت شامل انجام کارهای رایج در هر برنامه می باشد، به طور مثال هنگامی که در برنامه پخش موسیقی روی قاب دستگاه انگشتتان را بالا پایین کنید، می توانید صدای موسیقی را تنظیم کنید یا هنگامی که با دوربین مشغول عکاسی هستید با حرکت انگشت روی قاب دستگاه زوم مناسب را برای عکس مشخص کنید.

شاید برنامه های اچ تی سی برای ویژگی Sense Touch با آنچه در نظر گرفته شده است کاملا متفاوت باشد ولی اچ تی سی با این قابلیت می تواند تفاوتی با محصولات قبلی خود ایجاد کند و با این ایده جالب جانی دوباره بگیرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.