تخفیف تابستانی HTC

0
تخفیف تابستانی HTC

HTC One M9 در زمانی آمد که این شرکت نیاز به کالای جدید داشت ، به جای شعار زندگی با انتظارات بالا ، حال دیگر این گوشی ارزان شده تا بتواند با تخفیف هایی که خورده است وضعیت مالی این شرکت را بهبود بخشد.

تخفیف تابستانی HTC

اولین گزارشات آن در مورد گرمای بیش از حد این دستگاه بود و این موضوع از پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۱۰ سر منشا میگرفت دوم هم در مورد دوربین ناایمد کننده این دستگاه بود . چراکه با دوربین ۲۰ مگاپیکسلی که M9 دارد ، اصلا همتراز با پرچمداران دیگر شرکت ها و رقیب های آن نمیرسد.

وضعیت  اتقدر در HTC بد شده است که حتی مدیران هم مجبور شدند تعویض شوند. برای این رکود بسیار زیاد هم مدیر اجرایی این شرکت که شر وانگ نام داشت مجبور به عذر خواهی از سهام داران این شرکت شد.

با این حال HTC One M9 ؛ هنوز هم یکی از بهترین ها است البته در زمینه طراحی بدنه و زیبایی دستگاه ، چراکه این دستگاه بدون شک از بهترین طرح ها را در گوشی های هوشمند اندرویدی دارد . بدنه ی آن از جنس آلومینیوم است و بسیار هم زیبا طراحی شده ، به همین دلیل هنوز هم میتوان گفت که غروری برای این پرچمدار و شرکتش باقی مانده است. این موضوعات به کنار کاهش قیمتی که برای این دستگاه ایجاد شده است میتواند با این طراحی دست به دست هم دهند و شرایط را دگرگون کنند.

بله ، HTC برای جذب بیشتر نیرو هم شده باشد ، قیمت پرچمدار خود را ۲۵ درصد کاهش میدهد تا به رقمی حدود .۴۶۸.۷ دلار برسد. دیگر دستگاهی که قیمت فروش آن تغییر داشته است نکسوس ۹ است ( کاهش ۴۰ درصدی یعنی از ۳۹۹.۹۹ به ۲۳۹.۴۰ دلار ) دستگاه  HTC Re camera هم ( تخفیف ۵۰ درصدی به ۹۹ دلار ) و لوازم جانبی ( همچنین ۵۰ درصد ).

این کاهش قیمت ها کاملا مشخص است که در راستای استراتژی جدیدی که این شرکت پیش گرفته است انجام شده. نظر شما چیست ؟ موفق خواهد بود ؟

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.