افت مالی شدید HTC در آمار نیم سال

0
افت مالی شدید HTC در آمار نیم سال

سال ۲۰۱۵ بد ترین سال برای شرکت HTC است. در این سال پرچمدارانش از رونق افتادند. سهامش به شدت افت کرد، شرکت از محبوبیتش کاسته شد،؛ HTC از دیگر رقبا جا ماند و شرکت در آستانه ی فروش هم قرار گرفت.آما وقتی M9 عرضه شد هیچ کس انتظار موفقیت چشمگیری از آن نداشت اما از آن انتظار میرفت که  شرکت را ،از وضعیت نابسامان کنونی اش بیرون آورد.حال که نتایج مالی منتشر شده  مشخص شد که چه مقدار M9 خوش یمن بود.

افت مالی شدید HTC در آمار نیم سال

افت مالی شدید HTC در آمار نیم سال

HTC نتایج اویله  مالی خود را برای نیمه دوم سال اعلام کرده است.این شرکت  افت شدیدی دار تجربه کرده است به طوری که در زمان مشابه سال گذشته حدود ۵۱۴ میلیون  فروش داشته اما امسال که نتایج خود را ذکر کرد این رقم به ۱۶۶ میلیون  افت داشته است که به خودی خود میتواند بدترین رکورد تاریخ شرکت HTC را رقم بزند. این شرکت حدود ۳۳.۱ میلیارد دلار درآمد داشته که تنها حدود یک میلیارد ان سود خالص است که از این مقدار هم باید ۲۵۶ میلیون دلار برای مالیات کسر شود. این  برای اولین بار بود که سود شش ماهه این شرکت طی چند سال گذشته چنین افتی کرده است. به نظر میرسد آنقدر که تلفن پرچمدار این شرکت یعنی HTC One M9  برای خود HTC محبوب بوده است برای کاربران چنین نبوده و آن طور که HTC انتظار داشت از این پرچمدار این گوشی نتوانسته HTC را از این وضیت سیاه بالا بکشد و به نوعی ناجی شرکتش باشد. بسیار جالب خواهد بود که ببینیم چه اتفاقی برای HTC در ماه های مانده ی سال جاری رخ خواهد داد.آیا بازگشت HTC به سود دهی سابقش اتفاق خواهد افتاد؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.