اچ تی سی قصد دارد ساعت هوشمند تولید کند

0
اچ تی سی قصد دارد ساعت هوشمند تولید کند

سال ۲۰۱۵ بیشتر از هر سال دیگری شاهد معرفی ساعت های هوشمند بود ، سالی که در آن برخی از شرکت ها پا به این عرضه گذاشتند و تعدادی دیگر محصولات قبلی خود را ارتقا دادند اما همه ی این محصولات یک وجه مشابه داشتند ، همه آن ها به ساعت های سنتی نزدیک تر شده بودند و با صفحه ای گرد ارائه شدند در حال حاضر خبری منتشر شده است بر این اساس که اچ تی سی تصمیم دارد ساعت هوشمندی را راهی بازار کند که آن هم صفحه نمایشی دایره ای شکل خواهد داشت.

ساعت هوشمند اچ تی سی

داستان تولید ساعت هوشمند اچ تی سی اصلا تازه نیست ، این شرکت حدود یک سال پیش برنامه ای برای تولید چنین محصولی پیش گرفته بود اما پس از آن پروژه را متوفق ساخت چرا که در آن سال و البته همین الان با اوضاع بسیار بد مالی و اقتصادی رو به رو است . به هر حال ، به نظر میرسد که اچ تی سی میخواهد دوباره بر روی آن پروژه کار کند.

هنوز هیچ اطلاعات دقیق و جزئیات بیشتری وجود ندارد اما بر اساس شایعات ذکر شده رزولوشن آن ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل است صفحه نمایشی دایره ای دارد. اچ تی سی قصد دارد که گوشی های هوشمند ی را در کنفرانس بعدی خود معرفی کند اما در حال حاضر و منتشر شدن این خبر به نظر میرسد که اچ تی سی در آن مراسم ساعت هوشمندی هم معرفی میکند.

هنوز هیچ چیز رسمی نیست و گفته ها در حد گمانه زنی هستند و شایعه ؛ به زودی اطلاعات دقیق منتشر خواهد شد.

منبع : androidheadlines

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.