HTC One M8 به روز رسانی اندروید M را دریافت میکند

0
HTC One M8 به روز رسانی اندروید M را دریافت میکند

HTC قبلا تایید کرده بود که در حال کار و تغییرات بر روی سیستم عامل اندروید است تا نسخه ی M اندروید را برای پرچمدارانش نظیر M9 و+ HTC One M9 مهیا سازد تا باگ های دیده شده برطرف شود. اما این شرکت در مورد انجام  این کار برای HTC One M8 اشاره ای نکرده بود تا اینکه مدتی قبل گزارشاتی این موضوع را روشن ساختند.

HTC One M8 به روز رسانی اندروید M را دریافت میکند

HTC در حال حاضر تایید کرد که HTC One M8 هم یکی از گزینه های این شرکت خواهد بود تا به روز رسانی اندروید M را دریافت کند این خبر در حساب توییتر HTC  Mo Versi KDC تایید شده است . تا دیگر هیچ شک تردیدی در آن باقی نماند.

Mo Versi در پاسخ به یکی از کاربران این گوشی یعنی HTC One M8  که در توییتر از وی سوال کرده بود آیا HTC  به اندروید M به روز رسانی میشود یا خیر؟ گفت :"  با تشکر و قدر دانی از حمایت شما . بله،M8 به سیستم عامل M به روز رسانی خواهد شد"

هنوز هیچ جزئیاتی در مورد زمان این بروزرسانی برای این دستگاه در دسترس نیست. اما هنوز M9 به این نسخه به روزرسانی نشده است پس نباید قبل بروز رسانی M9 انتظار به روز رسانی را برای  داشتهM8 باشیم .  ممکن است این زمان پاییز امسال باشد اما هنوز چیزی مشخص نیست.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.