زمان آپدیت گوشی های HTC one M8 و M7 به اندروید ۵ مشخص شد

3

زمان آپدیت گوشی های HTC one M8 و M7 به اندروید ۵ مشخص شد: همان طور که قبلا در مورد آپدیت اندروید ۵ در گوشی های مختلف گفته بودیم شرکت HTC بسیاری از گوشی های پرچمدار خودش را در نوبت برای دریافت آپدیت به اندروید ۵ قرار داده است و گفته بودیم که HTC به محض دریافت کدهای متن باز اندروید ۵ گوشی های خود را ظرف مدت ۹۰ روز به روز رسانی خواهد کرد.

به همین دلیل شرکت HTC کد های اندروید ۵ را از گوگل دریافت کرده است و به زودی خبرهای خوشی از این گوشی ها به گوش شما می رسد. تکه تکه شدن اندروید از جمله مشکلات اصلی گوگل می باشد بسیاری از گوشی ها با ورژن های مختلف در حال کار هستند و تنها ۳۰ درصد از کاربران از اندروید ۴.۴ کیت کت استفاده میکنند.

شرکت HTC قول داده است مسئله آپدیت گوشی های خودش را ظرف مدت سه ماه حل کند و کاربران می توانند به اندروید ۵ آپدیت کنند که قطعا از طراحی و عملکرد ویژه ای نسبت به ورژن های قبلی اندروید برخوردار خواهد بود.

تعداد زیادی از شرکت های مختلف گوشی های هوشمند مانند سامسونگ، ال جی، سونی وجود دارند که گوشی های پرچمدار و معروف خودشان را در صف آپدیت قرار داده اند و قطعا کاربران انتظاری که از این شرکت ها دارند این است که گوشی های دیگری نیز به این لیست اضافه شود و این یکی از بزرگترین معضلات گوگل است که گوشی های کمی قابلیت آپدیت دارند.

منبع : bgr

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.