اندروید ۶ نیامده در خانه گوشی HTC A9 Aero میهمان شد

0
گوشی HTC One A9

اچ تی سی در حال گذراندن سال بسیار دشواری است ؛ سالی که در آن به در بسته در بازار تلفن های هوشمند رسیده است. اما هنوز هم امید وار است که خود را از این بحران بیرون کشد و در این راه طرفداران همیشگی این شرکت میتوانند بسیار تاثیر گذار باشند. اچ تی سی در تمام رده ها گوشی هایی با کیفیت و مثال زدنی تولید کرده است و پرچمداران این شرکت همیشه از بهترین های بازار بوده اند. در حال حاضر ، اچ تی سی در آخرین تلاش های خود قصد دارد یک پرچمدار جدید را در سال ۲۰۱۵ معرفی و راهی بازار کند.

اندروید ۶ نیامده در خانه گوشی HTC A9 Aero میهمان شد

این گوشی جدید HTC A9 Aero نام دارد و تا کنون جزئیات و اطلاعات زیادی در مورد آن لو رفته است حتی بنچمارک هایی منتشر شدند و در آن ها اچ تی سی عملکرد فوق العاده ای داشته است. به تازگی در مورد آن مشخصه ای جدید کشف شده و به نظر میرسد که گوشی HTC A9 Aero با اندروید پیش فرض ۶.۰ یا مارشمالو راه اندازی خواهد شد.

نسخه ی جدید اندروید را برای اولین بار گوشی های گوگل دریافت خواهند کرد. در تاریخ هفت مهر ماه اندروید نسخه ی ۶.۰ رسما برای گوشی های نکسوس عرضه خواهد شد و این تاریخ با پیش بینی هایی که برای زمان معرفی HTC A9 Aero شده است یکی میباشد به این معنا که احتمالا گوشی جدید اچ تی سی هم در هفتم مهر ماه معرفی میشود. به زودی جزئیات بیشتری فاش خواهد شد.

به نظرتون واقعا اچ تی سی از اندروید ۶ استفاده خواهد کرد یا این فقط یک شعار تبلیغاتی است ؟

منبع : androidcentral

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.