جلوگیری از ورود اسپم های Google+ به جیمیل

2

دیروز گوگل قابلیتی را معرفی کرده که به تازگی به جیمیل اضافه شده است و آنرا به اکانت گوگل پلاس متصل میکند . درواقع با این قابلیت ، افراد میتوانند بدون اینکه آدرس ایمیل یک فرد را بدانند ، پیام های خود را به اکانت جیمیل او بفرستند . مثلا شما ۱۰۰ دنبال کننده دارید اما خیلی از آنها آدرس ایمیل شما را ندارند و شما هم نمیخواهید که آنها به آدرس ایمیل شما دسترسی داشته باشند .

حالا فرض کنید این ۱۰۰ نفر در یک روز برای شما نفری یک پیام ارسال کنند و تمام این پیام ها در اینباکس شما وارد شود و … . مطمئنا مشکلات زیادی به وجود می آید ، حال اگر کسی بخواهد شما را اذیت کند و مخصوصا اسپم ها را روانه ی صندوق جیمیل شما کند ، واقعا وضعیت ناراحت کننده ای به وجود می آید .

در این آموزش قصد داریم تا به شما آموزش دهیم چطور با این قابلیت جدید مقابله کنید و مشکلات احتمالی آینده را از بین ببرید .

قدم اول

وارد صفحه ی Gmail.com شوید و ایمیل خود را باز کنید .

قدم دوم

بر روی بخش تنظیمات ( گوشه ی راست بالا ) کلیک کنید و از منوی بازشده ، گزینه ی Settings را انتخاب کنید .

2

 

قدم سوم

قسمت General را انتخاب کنید و به پایین این تب بروید تابه قسمت Email via Google+ برسید .

3

 

قدم چهارم

سپس از منوی موجود در این قسمت ، به جای گزینه ی Anyone on Google+ ، گزینه ی No One را انتخاب کنید . البته میتوانید گزینه های دیگری مانند  Extended Circles و Circles را نیز انتخاب کنید تا ایمیل ها از طرف افراد درون حلقه های مختلف که آنها را انتخاب کرده اید به شما ارسال شوند .

4

 

قدم نهایی

در آخر صفحه ، روی گزینه ی Save Changes کلیک نمایید تا تغییرات شما ذخیره شوند .

5

 

با انجام این چند مرحله ، دیگر میتوانید از شر پیامها و اسپم های ناخواسته ی دیگر کاربران نجات پیدا کنید و پیام های مهمتان را از دست ندهید .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.