پسورد فایل قفل شده یادم رفته چکار کنم؟

2
پسورد فولدر و پوشه

پسورد فولدر قفل شده یادم رفته چکار کنم؟ : اغلب افراد که فایل های شخصی در کامپیوتر و لپ تابشون دارند و در محیط های اجتماعی کار میکنند ، برای محافظت از فایل های شخصیشون معمولا به دنبال گذاشتن پسورد روی فایل هاشون هستند ، و از برخی از این نرم افزار ها استفاده مینمایند برای این کار ، در این بین افرادی که مقداری سر به هوا هستند رمزی که روی پوشه و فایلشون گذاشتند یادشون میره و در این موقعیت است که یک دیگ بزرگ آب سرد روی سرشون از طرف همون نرم افزار نجات دهندشون ریخته میشه ، حالا اعصابت خراب نشه کی خراب بشه ؟ چکار کنم خدا ، بیل گیتس کمکم کن تو رو خدا همه اطلاعات محرمانم توی این پوشه است.

اینجاست که زوم تک میاد برای نجاتتون ، البته روشی که امروز برای بیرون آمدن از این بحران براتون معرفی میکنم در برخی اوقات کارساز هست و در گاهی مواقع به کل روشی برای حل مشکل من نمیشناسم. باید بریم سراغ دکتر های نرم افزارا! چرا که مخای کامپیوترم میتونن این مشکل رو براتون حل کنند اگر فارغ التحصیل آبکی نباشند!

خوب بریم سراغ حل مشکل برای این موضوع و باز کردن پوشه های قفل شده که پسوردش رو هم فراموش کردیم باید چکار کرد.

موارد لازم : یک عدد فلش ، کارت حافظه و رم هم میشه ها! ؛ ۲ عدد کامپیوتر که نرم افزار قفل کننده توش نصب نباشه! (بجای کامپیوتر میتونید از گوشی موبایل هم استفاده کنید ! ) و یک فرد که توی این هچل افتاده

خوب مراحل رو گام به گام باید انجام دهید:

۱- ابتدا فایل مورد نظر رو به فلش یا کارت حافظه کپی کنید

۲- با در دست داشتن فلش برید سراغ کامپیوتری (یا گوشی موبایل ) که روش نرم افزاری که توی این هچل انداخته تون نصب نشده!

۳- پس از نصب فلش یا کارت حافظه فایل رو توی کامپیوتر کپی کنید

۴- روی فایل یا پوشه راست کلیک کنید و نام اون رو عوض کنید

۵- حالا وقت این هست که پوشه مورد نظر رو توی فلشتون دوباره کپی کنید

۶- حالا فایل رو دوباره به کامپیوتری که توش نرم افزار لاکر هست کپی کنید

۷- خوب کار تمومه ، پسورد پوشه دیگه وجود نداره

اگر این روش برای شما هیچ تاثیری نداشت ، شرمنده دیگه روشی رو بلد نیستم ، امیدوارم که شما جزو این دسته نباشید ، و حتما این روش مشکل شما رو حل کرده باشه ، اگر شما جز کسانی هستید که این روش براتون مفید بود حتما بگید تا ما هم خوشحال شویم .

برای پرسش سوالاتتون در این گونه موارد می تونید به بخش پرسش و پاسخ زوم تک مراجعه نمایید. این مقاله به دلیل سوال(لینک کوتاه شده سوال : http://mwow.in/hs ) یکی از کاربران زوم تک در بخش پرسش و پاسخ نوشته شد . امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشه!

با تشکر زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. تشکر و تشکر بسیار زیاد از کمک و همکاری تان برادر عزیز ! من این رویش را عملی میکنم اگر خدا کرد که کار آمد هتما در جریان میگزارم. البته میگه کدام راه دیگر هم است مثلا یکی از دوستانم به من گفته که باید از سستم عامل با کود باز استفاده کنم تا دوباره فایل هایم را بدست بیاورم بخاطریکه سستم عامل با کود باز رمز را نمیشناسد . تشکر!

  2. شانس بیارم برنامه رو پوشه فقط قفل بگذاره، مخفی نکنه، در صورت مخفی کردن فکر نکنم روش بکارم بیاد.

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.