طراحی سایت اینتن

چگونه گودی و سیاهی دور چشم را برطرف کنیم ؟

0 رجبی
چگونه گودی و سیاهی دور چشم را برطرف کنیم ؟
به این پست امتیاز دهید

چگونه گودی و سیاهی دور چشم را برطرف کنیم ؟ تقریبا می توان گفت همه ی افراد دوست دارند صورت زیبایی داشته باشند و اگر احساس کنند که عواملی در چهرشان سبب کم شدن زیبایی شان می شود قطعا به دنبال راه حل می روند.یکی از عواملی که می تواند سبب شود تا از زیبایی چهره شما کاسته شود گودی و سیاهی دور چشم می باشد. قطعا شما هم دوست دارید بدانید که علت ایجاد آن چیست. پیش از هر چیزی باید بدانید که عوامل بسیاری وجود داشته است که می تواند موجب شود دور چشم شما سیاه یا حالت گودی داشته باشد که می توان به مواردی مثل عوامل ارثی، خستگی ، کم آب بودن بدن و … اشاره کرد.

برطرف کردن گودی و سیاهی دور چشم با بادام و لیموترش

یکی از بهترین گزینه های که می تواند برای درمان تیرگی دور چشم موثر باشد ، کمک به جریان گردش خون در این قسمت است. شما می توانید روغن بادام تلخ را به همراه کمی آب لیموترش مخلوط کنید و سپس بخش های تیره (ناحیه اطراف چشم و عضلات آن ) را به خوبی ماساژ دهید. اگر هر شب قبل از اینکه به رختخواب بروید اینکار را انجام دهید می توانید گردش خون را در این قسمت بهبود ببخشید و  در نهایت به رفع سیاهی دور چشم و بهبود ناحیه های تیره نیز کمک کنید.

برطرف کردن گودی و سیاهی دور چشم با چای کیسه ای

استفاده از چای کیسه ی سرد شده و مرطوب یکی دیگر از گزینه های می باشد که در چنین شرایطی مفید است. وقتی از چای کیسه استفاده کردید و حرارتش را از دست داد سریعا آن را بر روی چشم هایتان قرار بدهید. در چای کیسه ی ماده ی وجود دارد که تانین نام دارد و این ماده می تواند سبب بهبود سیاهی و تیرگی دور چشم و همچنین پیشگیری از بروز پف و تورم در این قسمت ها شود.توصیه می شود از دو چای کیسه ی به صورت همزمان استفاده نمایید و صبر کنید تا مدت بیست دقیقه بر روی ناحیه زیر چشم و چشم ها بماند.

کاربران عزیز دیدگاه خود را در مورد ” چگونه گودی و سیاهی دور چشم را برطرف کنیم ؟ ” با ما در میان بگذارید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.