چگونه تبلیغاتی که در نرم افزار های اندروید وجود دارد را حدف کنیم ؟

0
چگونه تبلیغاتی که در نرم افزار های اندروید وجود دارد را حدف کنیم ؟

اگر شما یک گوشی اندرویدی دارید و چند بازی و چند اپلیکیشن ارتباطی هم بر روی دستگاه خود نصب کرده اید. حتما با تبلیغاتی که در بعضی از این نرم افزار ها وجود دارند مواجه شده اید . این تبلیغات اغلب در زیر صفحه نمایش و پایین ترین نقطه از آن وجود دارند . و حتی بعضی از آنها یک صفحه جدید باز میکنند و شما باید با مشقت از دست آن ها خلاص شوید . ما به شما اپلیکیشنی معرفی میکنیم که مشکل شما را حل خواهد کرد.

چگونه تبلیغاتی که در نرم افزار های اندروید وجود دارد را حدف کنیم ؟

خب ، نرم افزار های زیادی برای مسدود کردن آگهی ها در اپلیکیشن های اندوریدی وجود دارند و همه ی آنها هم به طور کلی کارشان را خوب انجام میدهند و تبلیغات بنری که نرم افزار ها وجود دارند را پاک میکند. اما آنها یک نقص دارند و آن هم این است ، جایی که در آن تبلیغ قرار داشت را خالی میگذارند . یعنی فقط بنر را پاک میکنند اما جای بنر همچنان در صفحه شما موجود است.به همین دلیل است که نرم افزاری برای شما با نام MinMinGuard توسعه داده شده است. تفاوت آن با اپلیکیشن های مشابه این است که نه تنها بنری تبلیغاتی را پاک میکند. بلکه محل قرار گیری آن هم احیا میکند. علاوه بر این در این نرم افزار شما توانایی قرار دادن برنامه هایی را دارید که تنها آگهی آن ها را حدف کند . این به این معنا است که شما میتوانید  برنامه های دیگری که دوست دارید از آنها حمایت کنید را علامت نزنید تا تبلیغات آنان برای شما به نمایش در آید.

عالی ! بنابرابن، ما چگونه MinMinGuard را نصب کنیم ؟ برای شروع شما نیاز به یک دستگاه روت شده دارید . اگر هم دستگاه شما روت نشده نگران نباشید . شما میتوانید با مراجعه به مطلب چگونه یک دستگاه اندروید را روت کنیم ، این کار را انجام دهید. شما میتوانید این نرم افزار را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کنید

دانلود با لینک مستقیم

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.