طراحی سایت اینتن

چگونه صورت خود را چاق کنیم ؟

0 رجبی
چگونه صورت خود را چاق کنیم ؟
به این پست امتیاز دهید

چگونه صورت خود را چاق کنیم ؟ قطعا شما هم با افرادی که از لاغر بودن صورتشان رنج می برند ، روبرو شده اید یا افرادی را دیده اید که با گرفتن رژیم سبب می شوند صورتهایشان لاغر شود. این وضعیت ها برای افراد ناخوشایند است و دوست دارند که صورت شان پر و چاق باشد. اگر شما هم می خواهید به پاسخ  ” چگونه صورت خود را چاق کنیم ؟ ” برسید ادامه این پست را به دقت بخوانید.

چاق کردن صورت با آب

یکی از ساده ترین راه حل های که می تواند به شما کمک کند تا صورت چاق و پری داشته باشید ، نوشیدن آب در طول روز است. باید در نظر داشته باشید که هیچ نوشیدنی یا مایعاتی نمی تواند جای آب را در بدن شما بگیرد و البته نوشیدن آب می تواند اثر فوق العاده ی بر روی پوست صورت و چاق شدن آن داشته باشد. نوشیدن آب سبب می شود که آب میان بافتی سلول های صورت تامین شود و همچنین عضلات را پر حجم تر خواهد کرد.

چاق کردن صورت با خیار و گلاب

خیار جز میوه های است که در گروه میوه های پر آب به شمار می آید و برای آبرسانی و کمک به لطافت پوست نقش مهمی را ایفا می کند. شما می توانید از ماسک های این میوه به صورت موضعی استفاده نمایید یا اینکه از خود میوه ها برای بهبود به آبرسانی سلول های پوستی کمک بگیرید. اگر می خواهید خواص شگفت انگیز خیار را مشاهده کنید می توانید آن را رنده کنید و برای بیست دقیقه بر روی پوست تان قرار دهید.

البته گلاب مرغوب نیز می تواند در چنین شرایطی مفید باشد بدین صورت که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید و در هفته سه بار به مدت بیست دقیقه اینکار را انجام بدهید.

چاق کردن صورت با عسل

عسل خواص متعددی برای شما به همراه داشته است. در چنین شرایطی می توانید به صورت موضعی از عسل استفاده نمایید.عسل به شما کمک می کند تا پوستی شفاف و با طراوت داشته باشید.

آیا مقاله چگونه صورت خود را چاق کنیم ؟ برای شما مفید بود ؟

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.