آموزش ایجاد فایل نصبی اندروید از روی اپلیکیشن های نصب شده

0
ایجاد فایل نصبی اندروید

موارد زیادی وجود دارند که می توانند نیاز شما به ایجاد فایل نصبی اندروید و داشتن فایل نصب اپلیکیشن های نصب شده را به وجود بیاورند.به عنوان نمونه گوشی هوشمندتان شدیدا کند شده و نیاز دارید تا آن ها ریست فکتوری یا حتی فلش کنید.شاید نیاز دارید تا پیش از آغاز روت کردن گوشی یک بک آپ از اپلیکیشن هایتان که برخی را احتمالا پولی تهیه کرده اید داشته باشید.
همچنین همانطور که می دانید با آپدیت کردن سیستم عامل تمامی اپلیکشن های نصب شده پاک می شوند.حال چگونه پس از آن مجددا به تمامی اپلیکیشن هایی که از بازار، گوگل پلی، سایت های مختلف، دوستان و… جمع کرده اید دسترسی داشته باشید؟

appmonster اپلیکیشنی سبک برای ایجاد فایل نصبی اندروید

appmonster اپلیکیشنی است که علاوه بر داشتن تمامی امکانات مدیریت ساده اپلیکیشن های نصب شده، امکان ایجاد فایل نصبی اندروید را نیز برای شما فراهم می آورد.
پس از نصب آن و ورود به appmonster ، اپلیکیشن (ها) یی را که مایلید از آن ها بسته نصبی ایجاد نمایید پیدا کرده و در ادامه آن (ها) را لمس کنید.

ایجاد فایل نصبی اندرویدبا ظاهر شدن آیتم ها و امکانات موجود، گزینه Bakup را برگزینید تا تا فرآیند ایجاد فایل نصبی اندروید شروع شود.فایل ایجاد شده را می توانید در پوشه appmonster در روت فایل منیجر پیدا کنید.

این فایل ها را می توانید به مموری کارت خود انتقال دهید، چون حین روت کردن یا آپدیت کردن سیستم عامل اتفاقی برای فایل های درون حافظه خارجی نخواهد افتاد.از دیگر مزایای ایجاد فایل نصبی اندروید می توان به صرفه جویی در مصرف حجم اینترنت اشاره کرد، بدین معنی که با کاهش نیاز به دانلود هرباره فایل های درون گوشیتان، خواهید توانست با ذخیره کردن آن ها در کامپوترخانگی یا حافظه خارجی گوشی هوشمندتان همواره آن ها را برای استفاده های بعدی همراه داشته باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.