با گوشی اندرویدی ، رادیو بیتس وان همیشه با شما

0
با گوشی اندرویدی ، رادیو بیتش وان همیشه با شما

Beats 1 روز پنجشنبه در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا منتشر شد، اما جدای از مک و ویندوز فقط برای کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ موجود است. در حالی که انتظار میرود پایین امسال برنامه ای برای کاربران اندروید منتشر شود، یک نفر راهی برای دسترسی به این رادیو بدون یک برنامه رسمی پیدا کرده که برای کاربران بی صبری که منتظر امتحان این سرویس هستند، عالی ست.

رادیو بیتس وان دنیای متفاوت

رادیو بیتس وان : البته ممکن است اپل به زودی جلوی این راه را بگیرد. برای دسترسی به این سرویس با دستگاه اندرویدی، کاربر کافی ست روی URL های پخش کلیک کنید تا در مرورگر اصلی دستگاه ( برای اندروید ۴.۱ و بالاتر) یا کروم باز شوند. این آدرس ها با پلت فرم هی دیگر مانند XiiaLive، TuneIn Radio، Media Player Home Classic، iTunes 11، Quicktime X، Safari و Chrome روی iOS نیز قابل دسترسی است.

برای به کار گیری این روش، کاربر باید از یکی از ۱۰۰ کشوری که Beats 1 Radio در آنها قابل دسترسی است وارد شود یا از VPN استفاده کند. اپل احتمالا شروه به قفل کردن این آدرس ها میکند پس کاربران باید برای پیدا کردن آدرس قابل دسترسی کمی بگردند. این روش را بنیامین رام، یک توسعه دهنده، پیدا کرده است که یک HTTP پخش کننده زنده رمزگذاری نشده برای سوریس the Beats 1 Radio پیدا کرده و آن را روی صفحه وبسایتش گذاشته تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. Next Web برای اولین بار گزارشی از این وبسایت منتشر کرد و از آن موقع هزاران آدرس اینترنتی از آدرس های بدون رمز Beats 1 Radio پیدا شده است. Beats 1 Radio یک پایگاه رادیو اینترنتی آزاد است که برای کاربران در آن ۱۰۰ کشور قابل دسترسی است. مثل Apple Music این سرویس نیاز به یک برنامه دارد که با آپدیت آی او اس روز سه شنبه برای کاربران آیفون و آیپد و آیپاد تاچ فرستاده شد. برای کاربران ویندوز و مک نیز با آیتونز ۱۲.۲ قابل دسترسی ست. اپل امیدوار است با گرایش مردم به سمت Beats 1 Radio، مردم عضو Apple Music شوند که به آنها اجازه میدهد هر آهنگی که میخواهند را در هر زمان گوش دهند.

در کنار Beats 1 ، Apple Music که یک سرویس پولی با ۳ ماه استفاده امتحانی است، منتشر شد. Apple Music به مشترکانش اجازه میدهد که با یک کلیک به هر آهنگی که میخواهند گوش دهند و کاتالوگ آن شامل اکثر برچسب ها و خواننده های بزرگ میشود. البته با چند استثنا. Apple Music برای سه ماه رایگان است و بعد از آن ۱۲۰ روپیه معادل ۹.۹۹ دلار در ماه برای هر کاربر و یا ۱۹۰ روپیه معادل ۱۴.۹۹ دلار برای استفاده خوانوادگی تا ۶ نفر هزینه دارد.

منبع : gadgets.ndtv.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.