طراحی سایت اینتن

چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم ؟

0 رجبی
چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم ؟
به این پست امتیاز دهید

چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم ؟ حشرات زیادترین نوع جانوری هستند که وجود آنها گاه می تواند سبب آزار ما شود . البته تا زمانی که ما از وجود آنها ناراحت نباشیم نسبت به آنها بی تفاوت هستیم ولی به محض اینکه ما را اذیت کنند مداوم از خودمان می پرسیم که چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم ؟ امروزه روش های متنوعی وجود دارد که شما می توانید به وسیله ی آنها از شر حشرات مزاحم خانگی رها شوید ولی باید موثرترین راه حل را شناسایی کنید و سپس از آن استفاده نکنید.

راه حل

یکی از اولین راه حل های که ما می توانیم برای دفع حشرات استفاده کنیم این است که مکان های که سبب می شود حشرات به داخل خانه نفوذ پیدا کنند تا ببندیم. از سم و دوغاب استفاده کنید و آن را به درون چاه ها بریزید.

مبارزه با پشه در منزل : اگر می خواهید پشه ها را در خانه تان فراری بدهید می توانید در گوشه ی از خانه پیاز و پرتقال بگذارید. پشه ها در فضای های خنک خانه نسبت به فضای گرم کمتر هستند.

مبارزه با سوسک خانگی : اگر می خواهید سوسک ها را از بین ببرید می توانید از نفت استفاده کنید که البته به عنوان یکی از روش های قدیمی است. در گذشته بدین صورت بود که درون سوراخ های خانه و چاهک ها از نفت استفاده می کردند ولی باید روی آن را بپوشانید. برای سوسک های خانگی داروهای زیادی در عطاری ها و داروخانه ها وجود دارد.

مبارزه با مورچه :  در صورتی که مورچه ها تعدادشان کم باشد شاید آزار دهنده نباشند ولی به محض اینکه زیاد شوند موجب نارضایتی مان خواهند شد. برای اینکه مورچه ها را فراری دهید می توانید از نمک ، فلفل ، دارچین ، سرکه سفید ، لیمو، نعناع ، هسته سیب استفاده کنید.

مبارزه با مگس : کافی ست سطل زباله را با آب و صابون بشوید و بگذارید تا در مقابل آفتاب خشک شود. 

آیا مقاله چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم ؟ برای شما مفید بود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.