طراحی سایت اینتن

چطور هر چیزی را تمیز کنیم؟

0
چطور هر چیزی را تمیز کنیم؟
به این پست امتیاز دهید

چطور هر چیزی را تمیز کنیم؟ تقریبا می توان گفت که کمتر کسی وجود دارد که به تمیزی و تمیزکردن علاقه نداشته باشد ولی گاهی ما ترجیح میدهیم که تمیز کردن منزل خود را در زمان های دیگری انجام بدهیم.

برای اینکه تمیز کردن خانه ، راحت باشد نیاز است که راهکارهای مناسب را به خوبی شناسایی کنیم و سپس با بکارگیری آنها برای تمیز کردن منزلمان اقدام نماییم.

راهکارهای تمیز کردن منزل

1)در مرحله اول باید از دیگر افراد خانواده نیز کمک بگیرید چون هر چقد که تعداد زیادتر باشد ، کارها نیز برای هر فرد کمتر شده و سریع تر منزلمان تمیز می شود.

2)هر چه لباس و ملحفه ی کثیف دارید را جمع آوری کنید و در ماشین لباسشویی بریزید و آن را روشن کنید تا اولین اقدام تمیز کردن منزل را انجام داده باشید.

3)هر چه مواد شوینده دارید اماده کنید. مثلا اگر قصد دارید ظرف بشوید، مواد شوینده مخصوص آن را آماده نمایید.

4) این مرحله جاروبرقی را بردارید و همه ی اتاق ها و سالن های منزل تان را جارو بکشید تا به دیگر مرحله های تمیز کردن بپردازید.

5)نوبت آن رسیده که قسمت های مورد نیاز را طی بکشید.

6) پس از جاروکشیدن و طی کشیدن ، باید گردگیری کنید. هر وسیله ی را بردارید و تمیز کنید به نوعی که دیگر گردوغباری بر روی آن باقی نمانده باشد. اگر چند نفر هستید هر کدام مسئولیت گردگیری اتاقی را بر عهده بگیرید.

7)به سراغ سطل زباله ها بروید و همه ی آنها را تمیز کنید و کیسه های تمیز درون آن ها بیندازید.(بهتر است سطل ها را با آب و موادشوینده بشوید که دیگر مثل روز اول تمیز باشد)

8)هر چه ظرف در درون سینک دارید بشوید.

9)نگاهی به اشپزخانه خود بیندازید و هر چیزی را مرتب نمایید.

10)در پایان دستگیره درها، صندلی ها و نیمکت ها را با اسپری تمیز کننده به خوبی تمیز کنید.

چطور هر چیزی را تمیز کنیم؟ دیگر کاری باقی نماینده و خانه ی شما تمیز است…

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.