چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟

0
چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟

اگر شما از آیکون های قدیمی و تکراری که آیفون ، آیپد و آیپد تاچتان دارد خسته شده اید . پس دیگر نهایت این خستگی ها سر رسیده است. این تغییرات یک کار بزرگ در سیستم عامل اپل تلقی میگردد ، چرا که نسبت به سیستم عامل گوگل ، قابلیت های سفارشی سازی کمتری را به کاربران خود میدهد. شما میتوانید با دریافت و نصب نرم افزاری که ما به شما معرفی میکنیم ، این کار را در کمترین زمان انجام دهید.

چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟

چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟خوشبختانه ، بیش از یک اپلیکیشن برای انجام این کار در فروشگاه برنامه های اپل وجود دارد و شما میتوانید با یک گشت گذار کوتاه در اپل استور ، چندین مورد را برای این کار بیابید . اما همانطور که میدانید این روز ها دیگر کمتر اپلیکیشن فوق العاده پیدا میشود که رایگان باشید. این اپ هم از همین قانون پیروی کرده و شما باید برای خرید آن ۱.۹۹ دلار هزینه کنید. و بعد آن میتوانید آیکون های خود را از دیگران متمایز سازید.

Iconical آن نرم افزاری است که برایتان گفته بودیم. همچنین با این اپلیکیشن شما توانایی ساخت میانبر های سریع و مفید در دستگاه خود را دارید. برای مثال ، رفتن به شماره گیر ، لیست مورد علاقه ها و … را با یک عمل ساده در میان میانبر های Iconical ایجاد کنید و یک سیستم عامل سفارشی سازی شده را از این نرم افزار تحویل بگیرید.

اپلیکیشنی که گفته شد ، توانایی تغییر آیکون های بیش از ۱۷.۰۰۰ نرم افزار کاربردی ای او اس را دارد. شما میتوانید با توجه به عکس های موجود تغییراتی را که توانسته اند با این نرم افزار ایجاد کنند را متوجه شوید.

چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟چگونه ظاهر آیکون های آیفون را تغییر دهیم؟

دانلود Iconical برای IOS

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.