آموزش اضافه کردن ویجت در ویندوز ۸

3

شاید خیلی از کاربران از ویجت های زیادی در ویندوز ۷ استفاده می کردند اما با آمدن ویندوز ۸ استفاده از این ویجت ها محدود شده است . اگر دوست دارید از این ویجت ها مانند آب و هوا ، اخبار جهان و تقویم و ساعت در ویندوز ۸ استفاده کنید ادامه این آموزش را پیگیری کنید.

00_lead_image_gadgets

ابتدا شما برنامه ی ۸gadgetPack را دانلود کنید که به کمک این برنامه می توانید از گجت های ویندوز ۷ در ویندوز ۸ خودتان استفاده کنید . برای اجرای این برنامه حتما باید در محیط administrator اجرا شود . هنگامی که برنامه را دانلود کردید مطابق شکل زیر گزینه install as administrator را بزنید.

01_8gadgetpack_install_file

مراحل موجود در نصب این برنامه را دنبال کنید و تنظیمات پیش فرض نصب آن را دستکاری نکنید . در مرحله آخر مانند شکل زیر تیک زیر سمت چپ را روشن کنید و سپس دکمه پایان را بزنید.

02_clicking_finish

یک پیغامی مطابق زیر برای شما نمایش داده می شود که اطلاعات خوبی در مورد استفاده از ویجت ها میدهد.

03_dont_like_this_sidebar

حالا در سمت راست ویندوز شما یک ناحیه مخصوص ویجت ها قرار گرفته است که می توانید ویجت هایی مانند آب و هوا ، ساعت را در آنجا اضافه کنید . برای اضافه کردن می توانید روی علامت + کلیک کنید تا لیستی از ویجت ها به شما نمایش دهد.

04_clicking_add_gadgets

ویجت های زیادی به شما نمایش داده می شود که می توانید با دو بار کلیک کردن آنها را فعال کنید

05_adding_calendar_gadget

همچنین برای تنظیم کردن ویجت هایی مانند آب و هوا ابتدا بر روی ویجت مورد نظر بروید و دکمه آچار را فشار دهید تا تنظیمات آن نمایش داده شود . می توانید شهر مورد نظر خودتان را وارد کنید.

08_clicking_options

اگر با نصب ویندوز ۸ ویجت های ویندوز ۷ را از دست داده اید برنامه ی ۸GadgetPack به شما کمک می کند تا از ویجت های قبلی بدون اینکه تک به تک آنها را دانلود بکنید استفاده کنید

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.