چگونه اندروید را به ۹ IOS تبدیل کنیم ؟

0
How Android to 9 IOS change?

زیبایی در اندروید ، یک توانایی در آن وجود دارد که شما قادر به سفارشی سازی و یا شخصی سازی آن هستید . یعنی میتوانید اندروید خود را هر گونه که میخواهید داشته باشید. که یکی از نکات برجسته ی این سیستم عامل محبوب است . این سیستم عامل تلفن همراه تقریبا میتواند به کامل ترین شکل تقلید کند.

چگونه  اندروید را به ۹ IOS تبدیل کنیم ؟

همانند ویندوز فون ؟ خب ، شما میتوانید شبیه آن را در سیستم عامل اندورید خود داشته باشید.سیستم عامل فایر فاکس ؟ مشکلی نیست! اوبونتو ؟ انجامش میدهیم .

نظرت راجب ای او اس ؟ میتوان گفت کمال تمام به ای او اس در اندروید دسترسی داریم . به طوری که تفاوت ها را به کمترین مقدار رسانده است . اما صد البته که این شبیه سازی تنها در ظاهر است . شما تنها توانایی تغییرات ظاهری را دارید برای خود این سیستم عامل فوق العاده باید محصول اپل را خریداری کنید.

ما در حال حاضر در اینجا به شما نشان میدهیم که چگونه میتوانید دستگاه خود را کمال و تمام به شکل سیستم عامل ای او اس در درآورید . در اندروید خود میتوانید ای او اس ۸ و حتی بتای ای او اس ۹ که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است را داشته باشید. با ما ، این روش ها را پله به پله دنبال کنید تا در نهایت به ای او اس خود دست یابید.

اما چرا ؟ خب ، چون توانایی انجام این کار را داریم!

۱ – لاک اسکرین

ما گفتیم از اول . پس برای اولین قدم با اولین کاری که شما با گوشی خود انجام میدهید شروع میکنیم. با این نرم افزار میتوانید به طور کلی به لاک اسکرین ای او اس دست یابید.

lock screen ios 9

چگونه ظاهر اندروید را به 9 IOS تغییر دهیم ؟

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدی۲- صفحه اصلی

صفحه اصلی در ای او اس از بزرگترین تفاوت های این سیستم عامل با اندروید است. اما با این حال تا چندی پیش هنوز نرم افزار جامعی راجب این موضوع وجود نداشت اما به تازگی این مشکل حل شده و میتوانید از آن بهره ببرید.

iOS launcher

چگونه ظاهر اندروید را به 9 IOS تغییر دهیم ؟

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدی ۳ – کیبرد

اندروید از صفحه کلید های سفارشی شما پشتیبانی میکند ، بنابر این هیچ دلیلی برای اینکه که شما صفحه کلید ای او اس را بر روی اندورید نداشته باشید وجود دارد.

چگونه ظاهر اندروید را به 9 IOS تغییر دهیم ؟

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدی۴ – تصویر زمینه

در نهایت ، ما به یک تصویر زمینه مناسب که برای سیستم عامل ای او اس طراحی شده است نیاز داریم. برای اینکار هم اپلیکیشن هایی وجود دارد و شما میتوانید در سطح اینترنت با جستجوی عبارت “IOS 9 WallPaper” عکس مورد نظر خودتان را دریافت کنید.

چگونه ظاهر اندروید را به 9 IOS تغییر دهیم ؟چگونه ظاهر اندروید را به 9 IOS تغییر دهیم ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.