با جت سبک و سریع جدید شرکت “هوندا” به راحتی سفر کنید

0
جت جدید هندا (1)

رویای پرواز سریع و سیر کم کم دارد تبدیل به یک امر عادی و پیش پا افتاده می شود، چون جت های شخصی فوق سبک با توانایی های منحصربفرد کم کم دارند جای خود را در میان کاربران پیدا می کنند.یکی از آخرین محصولات تولید شده در این زمینه محصول کمپانی معروف ” هوندا ” است که بطور رسمی و برای نخستین بار توسط این شرکت ارائه شده است.

جت سبک و سریع جدید شرکت “هوندا”

هوندا طی این اقدام عرضه جت‌ های سبک خود که در کارخانه واقع در کارولینای شمالی ساخته شده اند را آغاز کرده است.

هوندا مدعی شده این جت سبک‌ وزن اجرایی (HondaJet) که به تائید سازمان هوانوردی فدرال آمریکا رسیده است،‌ سریعترین و کارآمدترین نمونه در گروه خود است، به طوری که به حداکثر سرعت ۷۷۷ کیلومتر در ساعت دست پیدا می کند.گفتنی است عملکرد و بازدهی این جت به نحوه پیکربندی آن نسبت داده شده است.
در طراحی این جت موتورها بر روی بالها سوار شده اند و جنس بدنه آن را مواد کامپوزیت بسیار سبک تشکیل می دهند.
گفتی است این محصولی مشترک بین شرکت هوندا و جنرال موتورز بوده که با همکاری این دو ساخته شده است و طول آن ۱۲.۹۹،‌ طول بالاها ۱۲.۱۲ متر و ارتفاع آن ۴.۵۴ متر است.

جت جدید هندا (2)همچنین فضای داخلی این جت ۵.۴۵×۱.۵۲ متر و ارتفاع آن ۱.۴۷ متر بوده و ظرفیت آن بین ۵ تا ۶ نفر است.پس اگر توان مالی آن را دارید هرچه زودتر برای آسودگی در مسافرت های خانوادگی برای خرید آن دست به کار شوید !!
هندا همچنین مدعی شده که ترکیبی از ساختار انتگرالی و ساختارهای لانه‌زنبوری ساندویچی منجر به افزایش فضای کابین، عملکرد بهتر و بهره ‌وری سوخت بیشتر شده است.

هندا در اولین قدم بازار جت سبک و ارزان را نشانه رفته است و تصمیم دارد تا محصول خود را از طریق شبکه ‌ای از نمایندگی‌ها به آمریکای شمالی و جنوبی و اروپا ارائه کند.
همچنین برای کسانی که اقدام به خرید این محصول می کنند، تمرینات و آموزشات مربوطه در مقر هوندا صورت می پذیرند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

ویدئوی دیدنی از این جت سبک و جالب

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.