هوندا آکورد ۲۰۱۶

0
هوندا آکورد 2016

هوندا به صورت رسمی اعلام کرده است که خودروی هوندا آکورد ۲۰۱۶ این شرکت Car Play شرکت اپل و همچنین Android Auto شرکت گوگل ، که برای راحتی سرنشینان طراحی شده اند را پشتیبانی خواهد کرد و در این خودرو چنین امکاناتی موجود خواهد بود.

هوندا آکورد ۲۰۱۶

هوندا آکورد 2016هوندا آکورد ۲۰۱۶ جدید همراه با یک صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی خواهد بود که به وسیله این صفحه نمایش کاربران میتوانند با سیستم های Car Play و Android Auto  کار کنند و از آن ها بهره ببرند.

هوندا آکورد ۲۰۱۶ پر از فن آوری هایی که در دره ی سیلیکون امروزی وجود دارد شده است . اولین باری که این شرکت یک وسیله ی نقلیه با این تکنولوژی ها را عرضه خواهد کرد در ماه آگوست ۲۰۱۶ خواهد بود که این خودرو با حجم بالا و با ویژگی پشتیبانی از هردو سیستم شرکت ها اپل و اندروید بر خوردار است . البته به غیر از این دو فن آوری گفته شده ، تکنولوژی ها و فناوری های بسیار بیشتری هم در این خودرو قرار خواهند داشت.

هوندا آکورد  ۲۰۱۶ سدان کوپه است ویک طراحی جدید و پویا را تجربه خواهد کرد. البته رابط کاربری که در صفحه نمایش این خودرو وجود داشت ارتقا یافته همچنین عملکرد با دستور صوتی که در این خودرو وجود دارد بسیار بهبود یافته تر میشود . در این خودرو جامع ترین فن آوری های ایمنی و کمک به راننده وجود دارد. هوندا آکورد ۲۰۱۶ با HD Radio میاید. این خودرو به گرمکن صندلی عقب مجهز است و سنسور پارک جلو و عقب دارد. و تعدادی تکنولوژی ها و فناوری های دیگر که در آینده آشکار خواهند شد. جزئیات بیشتر هم که شامل مشخصات فنی خواهند شد، در آینده  ای نزدیک اعلام میگردد.

همچنین با پشتیبانی از سرویس های اپل و گوگل، هوندا آکورد جدید با طیف وسیعی از تغییرات ظاهری و همچنین فنی خواهد بود . به طور کلی و در یک کلام باید شاهد تغییراتی بزرگ در زمینه تکنولوژی های خودرو در این محصول باشیم.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.