سهولت در ارتباطات و حذف پیام های تبلیغاتی با پیام رسان هدهد

0
پیام رسان هدهد

پیامک های تبلیغاتی شب و روز، وقت و بی وقت، محل کار و خانه و همه جا و همه جا برای شما مزاحمت ایجاد می کنند، بدون اینکه قادر باشید از شر آن ها خلاص شده و با خیال راحت و بدون حدس سرکاری بودن پیامک بعد از شنیدن آهنگ هشدار، به سمت گوشی خود بروید.بعضی از اپراتورها این امکان را به شما می دهند تا با فرستادن یک کد به آن ها ارسال این دسته از پیامک ها را کنسل کنید، اما مشکل اینجاست که با اینکار ارسال از سامانه هایی که مایل به دریافت پیامک از آن ها هستید نیز متوقف خواهد شد و اینجاست که بر سر دوراهی قرار می گیرید!!
تحمل پیامک های تبلیغاتی و یا از دست رفتن اطلاع رسانی های سامانه های پیامکی مورد نظر؟
مشکلاتی از این قبیل علاوه بر گرفتن امکاناتی بسیار زیاد، توسط اپلیکیشن پیام رسان هدهد حل شده است.

معرفی پیام رسان و ضد تبلیغ هدهد

این اپلیکیشن را نباید با نمونه هایی که مبتنی بر اینترنت کار می کنند (مانند تلگرام) اشتباه بگیرید.پیام رسان هدهد مانند اپلیکیشن هایی نظیر Handcent SMS و Go SMS Pro به صورت آفلاین و مبتنی بر پیام رسانی عادی گوشی تلفن همراه کار می کند، با این تفاوت که با داشتن محیطی کاملا فارسی و آرشیوی از استیکرهای منحصر به فرد می تواند بسیار کارآمدتر از نمونه های خارجی ظاهر شود.
(برای دیدن عکس ها در سایز بزرگ بر روی آن ها کلیک کنید)

پیام رسان هد هد (1) پیام رسان هد هد (5) پیام رسان هد هد (4) پیام رسان هد هد (2)
پیام رسان هد هد (6) پیام رسان هد هد (3)

 

 

 

 

 

برخی ویژگی های پیام رسان هدهد

پیام رسان هدهد این ویژگی را دارد تا ظاهر آن را به هر صورتی که تمایل دارید عوض کرده و به طور کامل شخصی سازی کنید.داشتن مجموعه ای کامل از استکیرهای ایرانی حتی به زبان ها و گویش های گوناگون محلی (شمالی، جنوبی، ‌آذری، لری، کردی و…) از جمله امکاناتی است که به قدرت این پیام رسان می افزاید.
گفتنی است هر هفته ۲ تا ۳ سری جدید از این استیکرها معرفی و به بیرون عرضه می شود.

همچنین با داشتن مجموعه ای از پیامک های مناسبتی این امکان را به شما می دهد تا برای مراسم مختلف متنی مناسب برای ارسال داشته باشید.
امکان جالب دیگری که در پیام رسان هد هد وجود دارد این است که می تواند به طور هوشمند تعداد حروف پیامک شما را تنها با یک کلیک مدیریت کند، بدین صورت که دیگر نیاز نخواهید داشت تا با کم کردن حروف از سر و ته متن، تعداد پیام ارسالی را کاهش دهید.(خلاصه ساز هوشمند)
از دیگر امکانات پیام رسان هدهد می توان ارسال زمانبندی شده پیامک، گزینه های مربوط به گوشی های دوسیم کارته، ضد تبلیغ هوشمند به همراه لیست سیاه و سفید، پوشه بندی پیام ها و… را نام برد.

بررسی قسمت های مختلف پیام رسان هدهد

این اپلیکیشن داخلی به راستی امکانات زیادی را به شما ارائه می کند و به کمک آن می توانید امکانات زیادی را در احتیار داشته باشید.

پیام رسان هد هداستیکرهای پیام رسان هدهد

مجموعه زیادی از استیکرهای فارسی در این قسمت برای شما تعبیه شده است که به کمک آن ها می توانید گفتگویی شیرین با دوستان خود داشته باشید.

پیام رسان هد هدبانک پیام پیام رسان هدهد

دیگری احتیاجی ندارید تا برای مناسبت های گوناگون، دست به دامن دیگر دوستان و موتورهای جستجو برای پیدا کردن متنی برای ارسال به عزیزانتان شوید، چون پیام رسان هدهد در دل خود بانک پیامکی داشته و هر از چندگاهی آیتم ها و فهرست های آن بروزرسانی می شود.

پیام رسان هد هدشخصی سازی پیام رسان هدهد

در این قسمت این اجازه را خواهید داشت تا با عوض کردن تم کلی اپلیکیشن، تصویر پس زمینه پیامک و مخاطبان ظاهر کلی پیام رسان هد هد را به کلی متحول کرده و آن را بنابر سلیقه خود جذاب کنید.دیگر امکانات فراهم شده در این بخش در عکس زیر قابل مشاهده هستند.

پیام رسان هد هدپوشه بندی در پیام رسان هدهد

علاوه بر پوشه های پیشفرضی که در اپلیکیشن وجود دارد، این امکان را خواهید داشت تا بنابر سلیقه خود به ساخت فولدرهای متعدد بپردازید و پیام های خود را دسته بندی کنید.

پیام رسان هد هدضدتبلیغ پیام رسان هدهد

از جمله امکاناتی که پیام رسان هد هد مانور زیادی روی آن می دهد ضدتبلیغ هوشمند آن است که می توانید با استفاده از اضافه کردن شماره ها به لیست سیاه و یا بن کردن همه و تنها دریافت از لیست سفید، مدیریت خوبی بر روی پیامک های دریافتی و مخاطبان خود داشته باشید.

پیام رسان هد هدخلاصه ساز پیام رسان هدهد

در بخش تنظیمات قسمتی که بیشتر از همه چشم نازی می کند، خلاصه ساز پیام رسان هدهد است.به کمک این بخش می توانید بدون نیاز به کم کردن حروف از سر و ته پیامک در تعداد پیام های ارسال شده خود صرفه جویی کنید

bazar

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.