۶ برنامه با عکس ها و کامیک های خنده دار

0
استراحت کنید و خوش بگذرانید – 7 برنامه با عکس ها و کامیک های خنده دار

تعداد کامیک های موجود در اینترنت خیلی زیاد هستند و هر روز نیز به تعداد آن ها افزوده می شود. برخی مردم فقط برخی از کامیک های داغ را در برخی سایت ها دنبال می کنند اما حتی این ها نیز می توانند زیاد شوند. با توجه به این که  امروزه آشنا نبودن با این کامیک ها شما را به نحوی دور از دنیای بیرون نشان می دهد، چه باید کرد؟

در اینجا ما لیستی از بهترین برنامه ها که هم شما را به روز نگه می دارند و هم باعث خنداندن شما می شوند تهیه کرده ایم:

 

۹GAG

قیمت: مجانی

iOS | Android

شاید کلیشه ای به نظر برسد اما واقعا نمی توان لیستی از نرم افزار های مرور الگو های رفتاری تهیه کرد و نام ۹GAG را درون آن قرار نداد. شاید متوجه نشدید، این برنامه به احتمال زیاد محبوب ترین منبع از مطالب خنده دار شامل کامیک های دیوانه کننده، الگو های رفتاری، عکس های خنده دار به صورت راندوم و غیره است که توسط خود کاربران به روز رسانی می شود.

Imgur

قیمت: مجانی

iOS | Android

یکی دیگر از سرویس های تصویری، Imgur است که یک سال بعد از ۹GAG منتشر شد و با این که ظاهر کاملا متفاوتی دارد، بر یک پایه ی مشترک ساخته شده است – نمایش رایگان عکس و ارتباط از طریق کامنت. مسلما این برنامه در طول سال های عرضه ی خود رشد کرده است و اگر می خواهید کمی بخندید، می تواند جای خوبی برای شما باشد.

 

Cyanide & Happiness

قیمت: مجانی

iOS | Android

 

اگر تا به حال اسم C & H یا Explosm Entertainment به گوشتان نخورده است، لازم است این نکته را راجع به این برنامه بدانید- جک های این برنامه اکثرا تیره، توهین آمیز و گاهی اوقات تهوع آور هستند. اما نکته ی اصلی اینجاست که کامیک ها اکثر به مسائل روزمره اشاره می کنند البته گاهی اوقات این انتقاد ها از وضعیت جامعه پای خود را فرا تر از حد معمول می گذارد و به توهین تبدیل می شود. شاید به همین دلیل باشد که این برنامه ۱۰ سال است که منتشر شده و روز به روز نیز بر طرفداران آن اضافه می شود.

 

Redditur / rpics for Reddit

قیمت: مجانی

iOS | Android

Reddit یک وبسایت اجتماعی بزرگ است که روی محتویاتی که کاربرانش تهیه می کنند تکیه کرده است. شما تقریبا می توانید راجع به هر موضوعی روی این سایت عکس پیدا کنید که البته شامل مطالب خنده دار نیز می شود. دو برنامه ای که ما در اینجا معرفی می کنیم، برنامه ی Redditur برای iOS و rpics برای اندروید، به شما این امکان را می دهند که subreddits های مورد علاقه ی خود را دنبال کنید.

Comicked

قیمت: مجانی

iOS | Android

کامیک هایی با طراحی زیبا، که از سرگرمی های ساده، تا کمدی های تیره طبقه بندی شده اند. راجع به برنامه های آن باید گفت که نسخه ی iOS آن خوب بود اما ما با نسخه ی اندروید آن دردسر داشتیم. نسخه ی اندرویدی این برنامه سنگین است، حجم بالایی دارد و آن طور که باید عکس ها را به نمایش نمی گذارد. با این حال اگر شما از دستگاه های اپل استفاده می کنید، می توانید از این محصول لذت ببرید. شاید بهتر باشد کاربران اندرویدی تا اپدیت بعدی منتظر بمانند.

Rage Comics

قیمت: مجانی

iOS | Android

 

Rage Comics همان کامیک های بسار ساده، با نقاشی افتضاخی هستند که کاربران آن ها را تهیه می کنند. شاید اسم آن ها ندانید اما مطمئنا با دیدن عکس ها متوجه می شوید که راجع به چه چیزی صحبت می کنیم. به خاطر ذات این کامیک ها، مشاهده ی آن ها روی گوشی شاید زیاد راحت نباشد، مخصوصا آن هایی که صفحه نمایش ها ی کوچکی دارند و یا کیفیت تصویر آن ها پایین است. این برنامه با شناسایی عکس های مختلف درون یک کامیک و جدا کردن آن ها و قرار دادنشان در صفحات مختلف، این مشکل را حل کرده است.  پس به جای این که روی هر تصویر زوم کنید، می توانید مانند یک کتاب کوچک، صفحات آن را ورق بزنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.