هدفونی که شکل گوش را به خود می گیرد!

0

اگرشما نیز جزو کسانی باشید که به استفاده از هدفون عادت دارید،باید بدانید یکی از مشکلات متعدد هدفون ها را می توان در عدم تطابق آنها با گوش های کاربران دانست که کاربر پس از مدتی خسته شده و مجبور به کنار گذاشتن هدفون ها می شود

شرکت های مختلفی در تولید و عرضه هدفون ها فعالیت دارند،از آنجایی که گوش دادن به موسیقی حتی در زمان انجام کارهای روزمره به یکی از عادات روزمره کاربران امروزی تبدیل شده،به طوری که آنان حاضرند برای تهیه هدفون های با کیفیت هزینه های زیادی کنند.این موضوع سبب شده انتخاب هدفون مناسب از میان برندهای متفاوت کاری دشوار و سخت باشد. هدفونی که گوش را اذیت نکرده و از صدا و کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد.هرچند شرکت ها امکان ساخت هدفون های سفارشی را فراهم کرده اند که می تواند بر اساس مدل و همینطور اندازه گوش کاربرانش ساخته شود اما این گونه هدفون ها قیمت های فوق العاده بالایی دارند به گونه ای که هرکسی توان سفارش و خرید آن ها را ندارد.

1901217

حال هدفون جدیدی تولید شده که پس از ۶۰ ثانیه شکل گوش کاربرانش را به خود می گیرد تا قرار گرفتن طولانی مدت هدفون در گوش به خاطره ای بد و آزار دهنده تبدیل نشود.
نسل جدید هدفون ها که با نام Revols شاخته می شوند،قابلیت ارائه آپشن های بیشتری را به کاربران خود دارند.این هدفون ها به شکلی طراحی شده اند که پس از یک دقیقه می توانند شکل گوش کاربر را به خود بگیرد
قسمتی از هدفون که با داخل گوش در تماس است از پلاستیکی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده است.زمانی که کاربران این هدفون را داخل گوش خود قرار می دهند، بخش پلاستیکی با شکل طبیعی گوش منطبق شده و به کاربران اجازه می دهد تا هدفون با اپلیکیشنی که روی اسمارت فون ها نصب می شود، ارتباط برقرار کند.

در پایان، سیگنال الکتریکی به هدفون ها ارسال شده و باعث سفت شدن و همینطور شکل پذیری بخش پلاستیکی می شود. به این ترتیب کاربران در مدت یک دقیقه ای می توانند هدفونی منطبق با گوش خود داشته باشند. این هدفون به صورت وایرلس بوده و عمر باطری آن ۸ ساعت است.

منبع : خبرگزاری مهر

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.