نرم افزار جدید گوگل hand writting :خط شما را برروی صفحه دست میخواهد

0
google-handwriting-input

شرکت گوگل یکی از نام آشنا ترین شرکت های موجود در هر حوزه ای در مورد فناوری است و اینبار باز هم دست به خلاقیتی جدید زده تا کاررا برای کاربران بی شمارش لذت بخش تر سازد. گوگل نرم افزار جدیدی را ارائه کرد تا قلم را برروی صفحه نمایش به تحت سلطه ی خود در آورید.این برنامه به نام دست خط است و به کاربران اجازه ی نوشتن در صفحه ی نمایش گوشی های هوشمند و تبلت را میدهد.این نرم افزار حروف وارد شده را  از سوی کاربر را تفسیر میکند و ان را به متنون استاندارد دیجیتالی تبدیل میکند.

نرم افزارجدید گوگل hand writting

از ویژگی های مورد توجه این نرم افزار کار کرد آن بدون استفاده از قلم است که میتوانید با استفاده از انگشتان بر روی صفحه بنویسید.نرم افزار دست خط توانایی تفسیر و تعبیر نوشته هایی را به ۸۲ زبان داراست .طراحی و توسعه این نرم افزار بر عهده تیم تحقیقاتی شرکت گوگل بوده . از دیگر قابلیت های این نرم افزار که آن را از نرم افزار های مشابه کمی برتری میبخشد توانایی تشخیص هر دو نوع دست خط شکسته و چاپی است البته نکته ی جالب این است که این نرم افزار شکلک های ورودی را هم می پذیرد.اما استفاده از دست خط تنها یک روش ورودی است .

نرم افزار دست خط قابلیت دریافت به روش های طبیعی و شهودی را ارائه میکند که ترکیبی از تایپ و گفتار است. تیم تحقیقاتی گوگل در یک پست در وبلاگ نوشت: نسخه مایکروسافت ویندوز آینده ی این نرم افزار است.

ویژگی های نرم افزار جدید گوگل

در واقع این ویژگی برای شرکت های بزرگ است که کارکنان  بعد از روشن کردن پی سی ها و تبلت ها میتوانند به سرعت به یادداشت برداری و تکمیل فرم ها بپردازند.برنامه ی موجود در سیستم عامل ویندوز به طور مشابه اجازه ی ورود دست خط های کاربران را میدهد و نسخه ی استاندارد و دیجیتالی آن را فراهم میسازد.تیم تحقیقاتی گوگل در مورد برنامه ی دست خط خود تو ضیح داد که چگونه میتوانستد از قدرت پردازش تلفن و فضای ابری استفاده کنند که یافتن راهی برای آن  نتیجه ی سال ها تحقیق است.همانطور که معلوم شد نرم افزار گوگل ترکیبی از پردازش گوشی و اطلاعات مربوطه در فضای ابری است .

در واقع وقتی کاربر متن را در دستگاه وارد میکند اطلاعات به سرور انتقال میابد و با استفاده از تلکنولوژی فضای ابری نتایج دقیق تر خواهند شد. دست خط گوگل هم اکنون بر روی گوگل پلی برای دانلود موجود است . دست خط بر روی اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر قابل اجراست.

منبع: geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.