loading...

چوب حراج همراه اول به شماره های رند دائمی و اعتباری

۱

اگرچه شما اکنون با پرداخت ۵ یا ۱۰ هزار تومان قادرید تا یک سیمکارت تهیه کرده و استفاده کنید و داشتن یک خط جدید دیگر نیازمند پرداخت هزینه های بالا نیست،اما با این وجود هنوز هم برخی از سیمکارت ها هستند که برای تهیه آن ها باید مبالغی حتی چند صد میلیونی بپردازید!
شماره های رندی که داشتن آن ها نوعی اعتبار برای صاحبان مشاغل مختلف محسوب می شود و حتی افراد عادی نیز به خاطر جالب بودنشان به خرید آن ها مبادرت می ورزند.
حال با توجه به استقبال مشترکین از سیمکارت های رند دائمی و اعتباری،شرکت همراه اول تصمیم گرفته تا با توجه به منابع و امکانات موجود شماره های رند را از طریق طرح حراج اینترنتی در اختیار مشترکین خود قرار دهد.
این شرکت پس از تعریف رنج در سیستم‌ های مکانیزه، لیست شماره ‌های قابل واگذاری را در مقاطع مختلف استخراج و پس از قیمت‌ گذاری پایه حراج می‌کند.

شرکت در این حراجی که برای همگان مقدور است، طبق آیین‌ نامه تقاضا و اشتراک تلفن همراه صورت گرفته و مشترک نمی‌ تواند با استناد به مبلغ پرداختی، خود را از شمول آیین‌ نامه مذکور معاف بداند.رعایت سقف مجاز واگذاری خطوط دائمی و اعتباری تا حداکثر ۱۰ عدد سیم‌کارت فعال برای هر شرکت کننده، از جمله قوانینی است که مشترکان باید به آن توجه کنند.
همچنین توجه داشته باشید که تعیین مالیات مربوط به برخی از سفارشات به عهده مراجع مربوطه خواهد بود.

گفتنی است خرید از این حراجی آنلاین ازآدرس rond.mci.ir امکان پذیر است.


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

یک نظر برای “چوب حراج همراه اول به شماره های رند دائمی و اعتباری”

  1. حسین گفت:

    جالبه، این میتونه در زمینه شفافیت اپراتورها بهتر عمل کنه و از دسترسی رانتی برخی افراد به شماره های رند جلوگیری کنه.
    به امید اینکه در آینده نزدیک هم شاهد حراج شماره های “فون واژه” هم باشیم تا افراد بتونن به راحتی و در یک فضای شفاف شماره معادل برند و نام خود رو نیز تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!