طراحی سایت اینتن

حمید صفت کی مهمان برنامه ماه عسل می شود؟

0
حمید صفت کی مهمان برنامه ماه عسل می شود؟
به این پست امتیاز دهید

حمید صفت کی مهمان برنامه ماه عسل می شود؟ بسیاری از کاربران منتظرند تا بدانند که حمید صفت چه شبی مهمان برنامه ماه عسل می شود ؟ اما آیا واقعا این خبر صحت دارد یا شایعه می باشد؟

انگونه که خبرها حکایت می کند قرار است حمید صفت در برنامه ماه عسل حضور داشته باشد. وی در سال گذشته به اتهام قتل پدرخوانده اش بازداشت شده اما تا روز برگزاری دادگاه ، با یک وثیقه 500 میلیون تومانی فعلا آزاد شده است.

وکیل حمید صفت عسگر قاسمی آقباش ، پس از منتشر شدن خبر آزادی حمید صفت به شرط وثیقه اینگونه گفته است:

دادگاه با درخواست حمید صفت برای تخفیف قراربازداشت ، موافقت کرده است و به این صورت این بازداشت موقت تبدیل به وثیقه شده است. زمان برگزاری دادگاه بعدی به اقدام های دادسرا مرتبط می باشد و دلیل صدور این حکم ،کمیسیون هفت نفره پزشکی بوده که به نتیجه رسیده اند که بیماری متوفی در مرگ او پنجاه درصد دخیل بوده و سبب شده تا در قرار بازداشت او ، تخفیف های شکل بگیرد.

شاید حمید صفت در برنامه ماه عسل حضور داشته باشد البته اگر مسئولان صدا و سیما تاییدیه آن را انجام بدهند. لازم است بدانید که بین سازمان زندان کشور و احسان علیخانی(مجری و کارگران برنامه محبوب ماه عسل) هماهنگی های صورت گرفته است.

اگر حمید صفت در برنامه ماه عسل حضور داشته باشد به گفتگو با احسان علیخانی خواهد پرداخت و البته به سوال های که از پرسیده می شود نیز پاسخ میدهد. باید منتظر ماند و دید که مسئولان صدا و سیما نسبت به حضور یک فرد متهم به قتل در برنامه ماه عسل نظر مثبت می دهند یا از حضور او جلوگیری می نمایند.

بیوگرافی حمید صفت

حمید صفت کی مهمان برنامه ماه عسل می شود؟  زمانی که حمید صفت کودک بوده است ،پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند و متاسفانه در سال گذشته وی به اتهام قتل پدرخوانده اش بازداشت شد. یکی از جدیدترین کارهای وی قفس که به کارگردانی عرفان خاکی بوده و منتشر شده است. می توانیم در مورد حمید صفت اینگونه بگوییم که وی بیشتر پیرامون مسائل روز فعالیت می کند.

حمید صفت

مادر حمید صفت در سال 84 با مردی به هوشنگ ازدواج کرده و پس از آن در کشور المان با وی زندگی نموده است. انگونه که قرار بود وی از گروه بازیگران لامبورگینی باشد که کارگرانی سیامک صفری بوده و در مجموعه شهرزاد تهران برروی صحنه رفت. به دلیل اینکه رپرها در ایران مجاز نیستند او تنها 1 شب در روی صحنه حضور داشت و پس از آن نتوانست با این مجموعه همکاری داشته باشد و فعالیت وی با آن ها به اتمام رسید.

پس از اینکه حمید صفت به اتهام قتل پدرخوانده اش بازداشت شد در تاریخ 22 مرداد سال 96 به آن اعتراف کرد. آنطور که وی اعتراف کرده ، پدرخوانده ش مردی بوده که اخلاقی تندخو داشته و مادرش را کتک می زده است. حمید صفت پس از بازداشت به زندان رجایی شهر منتقل شد.

با توجه به گفته های پزشکی قانونی در مورد چگونگی قتل پدرخوانده حمید صفت : پدرخوانده به علت آسیب مغزی و خونریزی که بر اثر برخورد جسم سخت به آهیانه راست متوفی داشته است ، جانش را از دست داده و فوت نموده است.

حمید صفت کی مهمان برنامه ماه عسل می شود؟ با توجه به آخرین اخباری که در مورد آزادی موقت حمید صفت منتشر شده است ، وی در 6 خرداد سال 97 با قرار وثیقه 500 میلیونی آزاد شده و تا روز دادگاه نیز در می تواند آزاد بماند. البته این تخفیف ها به دلیل این است که گروه پزشکی اعلام کرده اند 50 درصد از علت مرگ پدرخوانده به خاطر بیماری اش بوده است.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.