هک خودرو جیپ کروکی

0
Hack cars Jeep Cherokee

ماه گذشته شنیده میشد که هکر ها توانسته اند سیستم جیپ کروکی از ماشین های کرایسلر را هک کنند و به سیستم آن دسترسی داشته باشند. این موضوع ، به شرکت های مرتبط را یاد آوری کرد که با این هک شدن ۱.۴ میلیون دستگاه در خطر مشکلات امنیتی قرار دارند.

هک خودرو جیپ کروکی

در حال حاضر به نظر میرسد که کرایسلر با تعدادی از پرونده های حقوقی رو به رو شده است و دلیل آن هم هک شدن سیستم های خودرو میباشد. همچنین در این رابطه سه نفر از صاحبان خودرو جیپ کروکی از موضوع هک شدن به کرایسلر شکایت کرده اند.

این دادگاه ها احتمالا آخرین دعوی ها در این مورد نخواهد بود ، چرا که موضوع امنیت و هک سیستم های خودرو ها بسیار وسیع است و امنیت وسایل نقلیه را به طور کلی زیر سوال میبرد. همچنین خطر این وجود دارد که مشکلات این چنینی برای دیگر شرکت های خودرو سازی هم به وجود بیاید. موضوع امنیت چیزی نیست که به سادگی توسط شرکای مرتبط با جیپ کروکی حل شود.

افرادی که این طرح دعوی را در دادگاه به راه انداخته اند ، عنوان کرده اند که آنها در واقع از تقلبی که شده رنج میبرند، چرا که خودرویی با این قیمت نباید چنین مشکلاتی را در پی داشته باشد . ظاهرا آنها فکر میکنند که ارزش واقعی خودرو بسیار پایین تر از مبلغی میباشد که برای آن پرداخت کرده اند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.