عضویت در کانال تلگرام زوم تک

نتایج آزمون بنچمارک پردازنده ی گرافیکی برای سونی اکسپریا Z4 و LG G4

۰

نتایج آزمون بنچمارک پردازنده ی گرافیکی برای سونی اکسپریا Z4 و LG G4  سونی اکسپریا Z4 و LG G4 دو گوشی هوشمند گل سرسبد که هنوز از آن ها پرده برداری نشده است و در حال حاضر در مرحله تست و آزمون قرار دارند .شرکت سونی برای  اکسپریا Z4 در حال حاضر زمان مشخصی را برای انتشار تعیین نکرده است ولی بر اساس اخباری که به صورت شایعه پخش می شود به احتمال زیاد در اواسط تابستان سال جاری ارائه خواهد شد .اما در باره LG G4 می توان گفت LG  در حال حاضر دعوت نامه ای برای ۲۸  آوریل فرستاده است تا رسما از LG G4 رو نمایی کند هر دوی این گوشی ها نشان داده اند که در آزمون  GFXBench Manhattan 3.1  که یک معیار آزمون بنچمارک برای تست پردازنده ی گرافیکی است در بین ۲۰ گوشی هوشمند برتر جهان قرار گرفته اند .

این آزمون برای اندازه گیری چگونگی پردازش فریم های گرافیکی توسط GPU در زمان مشخص طراحی شده است.در واقع GFXBench نرخ فریم فریم در ثانیه برای واحد در حال آزمایش را معلوم می کند . در این تست برای سونی اکسپریا Z4 که از یک پردازنده ی بسیار خوب Aderno-430 استفده می کند با توجه به GFXBench این گوشی در حال اجرا ۱۱۱۵ فریم به نرخ ۱۸ فریم در ثانیه رسیده است . اما در مورد گوشی LG G4(F500x,H815) نیز می توان گفت که از Aderno-418 بهره می برد و در نتیجه این تست در حال اجرای ۳۴۸ فریم به نرخ ۵.۶ فریم در ثانیه رسیده است .

نتایج آزمون بنچمارک پردازنده ی گرافیکی برای سونی اکسپریا Z4 و LG G4

داده ها نیز این را تایید می کنند که سونی اکسپریا Z4 از پردازنده ی هشت هسته ای اسنپدراگون ۸۱۰ Soc  استفده می کند در حالی که پردازنده ای که LG G4 از آن استفاده می کند پردازنده ی هشت هسته ای اسنپدراگون ۸۰۸ است .

در این آزمون مشخص شده  است که اکسپریا Z4 در رتبه  دوم به ازOpus E350 قرار دارد که به نظر می رسد برای گوشی که واقعا مردم در انتظارش هستند مناسب باشد و به احتمال زیاد سونی باارئه این گوشی می تواند دوباره بازار گوشی هوشمند را متحول کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.