۵ نرم افزار GPS اندروید برای گوشی های هوشمند

0
zoomtech.ir

۵ نرم افزار GPS اندروید برای گوشی های هوشمند: مطمئنا امروزه نقشه های گوگل کمک بسیار خوبی برای افراد در مسیر یابی و یافتن هدف مورد نظر بر روی نقشه های ماهواره ای می باشند. ولی گوگل به صورت آنلاین کار کرده و این نکته ضعف نرم افزار های GPS گوگل باعث شده شرکت های نرم افزاری کوچک راحت تر وارد بازار رقابتی شده و اپلیکیشن های کارامدی در این زمینه ارائه دهند. بسیاری از این نرم افزار ها رایگان هستند ولی برخی از آن ها برای خرید نسخه ی کامل نرم افزار GPS موبایل محدودیت هایی برای آن ها در نظر گرفته اند.

معرفی نرم افزار GPS اندروید

در ادامه به معرفی و بررسی ۵ نرم افزار GPS اندروید می پردازیم که به صورت آفلاین کار کرده و برای مسیر یابی و ناوبری توسط آن ها نیازی به استفاده از اینترنت ندارید.زوم تک

  • نرم افزار GPS اندروید MAPS.ME

یک نرم افزار ایده آل و رایگان برای مسیریابی و یافتن مکان های مورد نظر بر روی نقشه بوده که به صورت آفلاین کار می کند.

zoomtech.ir

لینک دانلود این نرم افزار GPS اندروید ی از گوگل پلی

 

  • نرم افزار GPS اندروید HERE Maps

این نرم افزار مدت زیادی بود که انحصارا برای تلفن های همراه نوکیا طراحی شده بود ولی جدیدا برای سیستم عامل اندروید نیز طراحی شده و قابل استفاده می باشد. اگر شما به دنبال یک نرم افزارGPS اندرویدی با زراحی زیبا و خوب می گردید نرم افزار HERE Maps یک گزینه بسیار مناسب می باشد.

zoomtech.ir

لینک دانلود این نرم افزار GPS اندروید ی از گوگل پلی

 

  • نرم افزار GPS اندروید Navigon by Garmin

اگر شغل شما به گونه ایست که اکثر زمان خود را با رانندگی در خیابان ها می گذرانید Navigon by Garmin یک اپلیکیشن ایده آل برای شما به حساب می آید. این نرم افزار GPS اندروید می تواند یک کمک و راهنمای خوب برای شما جهت یافتن نزدیک ترین و بهینه ترین مسیر برای رسیدن به مقصد باشد.

zoomtech.ir

لینک دانلود این نرم افزار GPS اندروید ی از گوگل پلی

 

  • نرم افزار GPS اندروید GPS Navigation & Maps by Sygic

این اپلیکیشن ناوبری با استفاده از نقشه ی آفلاین و ناوبری آنلاین تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در این زمینه شده است. نرم افزار GPS Navigation & Maps by Sygic به صورت زنده و مستقیم به ماهواره های GPS  وصل شده و اطلاعات پردازشی لازم را برای تلفن همراه ادرویدی مهیا می کند.

zoomtech.ir

لینک دانلود این نرم افزار GPS اندروید ی از گوگل پلی

 

  • نرم افزار GPS اندروید MapFactor: GPS Navigation

نقشه ها و سیستم ناو بری را در دوحالت دو بعدی و سه بعدی برای استفاده ی آفلاین فراهم کرده و یک ظاهر زیبا و کارامد برای کاربران ایجاد کرده است.علاوه بر این دارای نشانگر سرعت خودرو و فاصله سنج تا مقصد نیز می باشد.

zoomtech.ir

لینک دانلود این نرم افزار GPS اندروید ی از گوگل پلی

منبع: اخبار فناوری

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.