اپلیکیشن گوگل ترنسلیت در اندروید ۶ کاربردی تر خواهد شد

0

اپلیکیشن گوگل ترنسلیت یکی از اپلیکیشن های پر طرف دار گوشی های هوشمند است که قادر به ترجمه لغات و جملات به چندین زبان را دارا است. اگر تا به حال از این اپلیکیشن استفاده نکردید به شما پیشنهاد می کنیم آن را دانلود کنید.

گوگل د رتلاش است تا برنامه ترجمه گر خود یا همان گوگل ترنسلیت را روز به روز کارآمد تر و بهتر کند. این اپلیکیشن در حال حاضر نه تنها می تواند متون شما را ترجمه کند بلکه قادر است سخنان شما را نیز ترجمه کند و همپنین می تواند با استفاده از دوربین گوشی شما از متون عکس بگیرد و آن ها را نیز ترجمه نماید.

این کمپانی به تازگی اعلام کرده است که به زودی ورژن جدید این برنامه با ویژگی جدیدی در دسترس قرار خواهد گرفت. این ویژگی جدید به شما این امکان را می دهد تا از هر برنامه ای بتوانید به گوگل ترنسلیت دسترسی داشته باشید. کافی است هر قسمت از متن را که می خواهید انتخاب کنید و گزینه ترنسلیت را بزنید تا ترجمه آن برای شما نمایش داده شود.

این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود  از گوگل ترنسلیت درون هر برنامه ای که باشید استفاده کنید. مهم نیست اگر شما در حال ارسال ایمیل ، متون،  چت، یادداشت برداری یا هر چیز دیگری مربوط به متن باشید، بدون نیاز به ترک برنامه  و یا چت می توانید معنی کلمه یا جمله ای را که نمی دانید در گوگل ترنسلیت ببینید. این قابلیت  فقط بر روی دستگاه هایی که به اندروید ۶ مارشمالو  آپدیت شوند، دردسترس خواهد بود.

نظر شما درباره این ویژگی جدید گوگل ترنسلیت چیست؟؟

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.