برنامه ی جدید Street View گوگل برای iOS و اندروید

0
برنامه ی جدید Street View گوگل برای iOS و اندروید

برنامه ی Street View کمپانی گوگل می تواند شما را به یک سفر مجازی تقریبا به هر نقطه از جهان که بخواهید، ببرد. آیا می خواهید در میدان تایمز قدم بزنید، یا این که ببینید نگاه کردن ویترین مغازه ها در Rodeo Drive چه حسی دارد؟ برنامه ی Street View می تواند این امکان را برای شما فراهم کند. و شما نه تنها می توانید از نمایش ۳۶۰ درجه ی آن لذت ببرید، بلکه با برنامه ی جدید Google Street Views، شما می توانید عکس ها یی که خودتان گرفته اید را نیز وارد نقشه ی گوگل کنید.

این برنامه که هم برای کاربران اندروید و هم برای کاربران iOS در دسترس است، به شما اجازه می دهد تا محتویات از نقشه ی گوگل و حوضه های عکسی که توسط دیگر کاربران فرستاده شده است را مشاهده کنید. شما می توانید از دوربین اندروید و یا آیفون خود برای گرفتن عکس های ۳۶۰ درجه ی پانوراما استفاده کنید.

برنامه ی جدید نمایش خیابانی جای برنامه ی Photo Sphere Camera را برای کاربران آیفون دار و برنامه ی نمایش خیابانی که در گوشی های اندرویدی بخشی از برنامه ی نقشه ی گوگل بود را می گیرد. پس این برنامه را دانلود کنید و مکان هایی را که همیشه آرزوی دیدن آن ها را داشتید، مشاهده کنید. به این صورت شما در هیاهوی فرودگاه گرفتار نمی شوید، نیازی به جمع کردن وسایل نیست و دیگر چمدانی ندارید که نگران گم کردنش باشید، از همه بهتر، تا شام بازمی گردید و سر میز شام حاضر خواهید بود.

همان طور که اشاره شد، امکان مشاهده به حال خیابانی و قدم زدن در خیابان های یک شهر، قبلا در خود برنامه ی نقشه ی گوگل وجود داشته است اما حالا گوگل تصمیم گرفته تا آن را به صورت یک برنامه ی جداگانه منتشر کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.