گوگل کار خود را بر روی تقاضای خدمات خودرو برای رقابت با UBER ایجاد کرد

0
گوگل کار خود را بر روی تقاضای خدمات خودرو برای رقابت با UBER ایجاد کرد

پیش از این در زوم تک راجب اپلیکیشن تاکسی UBER  توضیحاتی داده شده بود.که یک سیستم با خودروی های فراوان در شهر است و هر فردی که تقاضای خودرو کند نزدیک ترین تاکسی خودش را به آن محل میرساند.در میان بسیاری از پروژه های اتوموبیل و رانندگی گوگل مستقل بوده است.همانند اندیشه Android Auto و همچنین Google Street View که در اطراف ما در حال اجراست.درحالی که این توسعه دهنده موفق همینطور ادامه میدهد تا میرسد  اینکه گوگل  درپی ایجاد یک سرویس میرسد که برای رقابت با سیستم های مشابه با هدف خدمات خودرو مانند Uber  و Lyft است. به جز این قرار است که خودرو ها  با سیستم self-driving و یا رانندگی خودکار به مقصد برسند.

گوگل کار خود را بر روی تقاضای خدمات خودرو برای رقابت با UBER ایجاد کرد.

گوگل کار خود را بر روی تقاضای خدمات خودرو برای رقابت با UBER ایجاد کرد

Uber هم تلاش ها و فکر هایی در مورد وسایل نقیله با رانندگی خود کار بوده تا به عنوان بخشی از خدمات خود آن را ارائه دهد. اما با این حال، این یک تکنولوژی است که گوگل ۱۰ سال است برسر آن کار میکند و در راستای همین پروژه Sebastian Thrun جایزه DARPA  را در سال ۲۰۰۵ برای ماشین رباتیک خود به دست آورد.

تعجب بر انگیز نیست که اگر گوگل هم فکری مشابه داشته باشد و یک نرم افزار تلفن همراه نیز برای این خدمات خود ارائه دهد و حتما میتواند نرم افزار بهتری بسازد.Uber به سرعت محبوب شد. سرعت رشد آن انقدر سریع بود که همه چیز را به سادگی کثیف کرد.رانندگان تاکسی از Uber  نفرت دارند. شهرستان ها به دنبال راهی برای رقابت مستقیم با ان هستند.بعضی از نقاط هم این سرویس محروم است و…. مدیران این شرکت به دلیل داشتن مقدار زیادی از … به درایت شناخته شده نیستند.

گزارش ها از بلومبرگ میگوید که مدیران اجرایی Uber  تصاویر آنچه که از برنامه ی درخواست ماشین گوگل به نظر میرسد را دیده اند و "عمیقا نگران اند" که گوگل با اعمال نفوذ فناوری خود، با آنان به رقابت بپردازد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.