گوگل سیستم عامل اندروید ور را برای پشتیبانی از شکل ساعت های تعاملی آپدیت کرد

0
گوگل سیستم عامل اندروید ور را برای پشتیبانی از شکل ساعت های تعاملی آپدیت کرد

امروز گوگل قابلیت های جدیدی از سیستم عامل اندروید ور را به نمایش گذاشت و توضیحاتی نیز راجع به آن ها داد. این قابلیت ها را تمام ساعت هایی که از سیستم عامل اندروید ور برای اجرا استفاده می کنند، با به روز رسانی این سیستم عامل، تا چند هفته ی آینده دریافت خواهند کرد. همان طور که از نام آن پیداست، اشکال تعاملی جدید روح تازه ای در ساعت های هوشمند اندروید ور می دمد و راه های بیشتری برای تعامل با آن ها در اختیار ما قرار می دهد.

حالا، سه شکل تعامل با ساعت ها وجود دارد که Bits, Together و Under Armour نام دارند. شکل اول با نام Bits به شما اجازه می دهد تا اطلاعاتی که می خواهید در کنار زمان، آن ها را روی نمایشگر ساعت خود ببینید را انتخاب کنید. این اطلاعات عبارتند از تماس های از دست رفته، ایمیل های جدید، آب و هوا، وضعیت باتری، بازار سهام، قرار های پیش رو، و بسیاری دیگر که می توانید به دلخواه و بر اساس نیاز های خود از بین آن ها انتخاب کنید. Together شکل تعاملی جالبی ست که تمام صفحه نمایش را به ” یک فضا برای به اشتراک گذاری ” تبدیل می کند. این موضوع به شما اجازه می دهد تا ساعت خود را با ساعت شخص دیگری جفت کنید و عکس ها، شکلک ها یا فعالیت های موجود روی ساعت خود را با دیگری به اشتراک بگذارید. بالاخره نوبت به Under Armour رسید. این شکل تعاملی برای کاربرانی طراحی شده است که مرتبا وضعیت فیزیکی بدن خود را بررسی می کنند و به سلامت جسم و ظاهر خود اهمیت می دهند. اگر شما نیز از ساعت های اندروید ور استفاده می کنید، با به روز رسانی این سیستم عامل می توانید از این شکل های تازه، استفاده کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.