رو نمایی گوگل از Vision API گوشی های اندرویدی که چهره را شناسایی می کنند،

0
گوگل از Vision API گوشی های اندرویدی که چهره را شناسایی می کنند، رو نمایی کرد

گوگل روز پنج شنبه اعلام کرد که ورژن ۷.۸ گوگل پلی سرویس را منتشر خواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که با انتشار این نسخه ی جدید، این کمپانی دو API جدید را برای برنامه نویسان اضافه کرده است. API پیام های نزدیک، و API دید گوشی. این API به شما کمک می کند تا با استفاده از تکنولوژی دید هم زمان در دستگاه، برنامه هایی تولید کنید که دنیای مجازی را با معنا تر کنند.
Mobile Vision API ترکیبی از دو API است، API چهره و API بارکد. ، همان طور که از نامش پیداست، حتی وقتی بارکد ها را از بغل اسکن کنید، شناسایی می کند. API صورت به برنامه نویسان اجازه می دهد که چهره های اشخاص را در عکس ها و ویدیو ها با استفاده از شناسایی چهره و یا تشخیص چهره، پیدا و رد یابی کنند.
در حالی که این قابلییت در برخی از گوشی های هوشمند وجود دارد، API چهره، بینی، چشم ها و دهان چهره ی یک شخص را تشخیص می دهد و به شما کمک می کند تا موقعیت آن ها را هم در عکس و هم در ویدیو، پیدا کنید. کار API بار کد در اینجا این است که به API چهره کمک کند تا چهره ی اشخاص را در هر زاویه ای، برای مثال از کناره ها و یا حتی برعکس، تشخیص دهد. برنامه نویسان می توانند از این API ها در عکاسی، بازی و یا حتی دادن دستوزات بدون دخالت دست، استفاده کنند.
API اطراف یا پیام های اطراف، یک کارگاه کشف و ارتباط برای دستگاه هایی ست که از نظر مکانی در نزدیکی یک دیگر قرار دارند. API اطراف که به آن پیا های اطراف نیز می گویند، هم به اندرویدی ها و هم کاربران iOS اجازه می دهد تا دستگاه های اطرافشان را پیدا کنند، به آن ها متصل شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.