گوگل نمایندگی های گوگل گلاس را تعطیل میکند!

۱

گوگل نمایندگی های گوگل گلاس را تعطیل میکند، آیا این پایان عینک های گوگل خواهد بود؟: زمانی که گوگل پروژه ساخت و طراحی عینک های خود را پایه ریزی کرد، همزمان با این کار پایگاه های اصلی در سال ۲۰۱۳ در شهرهای زیادی بوجود آورد تا خدمات اصلی در مورد این عینک ها را به کاربران بدهد اما خبری که منتشر شده است، گوگل می خواهد این پایگاه ها را تعطیل کند.

در سال ۲۰۱۳ زمانی که گوگل فروش عینک های خودش را آغاز کرد، ۴ نمایندگی اصلی در لس آنجلس، لندن، سانفرانسیسکو و نیویورک وجود داشت که خدمات اصلی در خصوص عیب یابی و پشتیبانی از کاربران، ارائه ی دموها و آزمایش زنده عینک توسط کاربران را بر عهده داشتند که این امکان را به خریداران می داد عینک را آزمایش کنند.

شاید یکی از دلایلی که گوگل می خواهد با بستن این نمایندگی ها انجام دهد پشتیبانی از کاربران به صورت آنلاین و با کمک گوشی است که تاکنون فروش این عینک ها بصورت آنلاین و با تحویل یک روزه در محل صورت می گرفت. به عبارت دیگر به علت عدم موفقیت این عینک ها در بازارهای جهانی گوگل سعی می کند که این پروژه را به مرور زمان تعطیل کند.

شاید کاربران در استفاده از این عینک ها در هر مکانی راحت نباشند و می خواهند به گوگل بفهمانند که این گوگل ها زیاد هم کارایی در بعضی مکان ها ندارد اما هر دلیلی که وجود داشته باشد این نشان می دهد که گوگل در این پروژه شکست خواهد خورد و اگر فکری برای این طراحی دوباره این عینک ها نکند باید برای همیشه با این عینک ها خداحافظی کند.

منبع : AH


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک