گوگل نکسوس ۷ را از فروشگاه اش حذف کرد اما نکسوس ۹ همچنان پا برجاست

0
فروش نکسوس 7

اگر شما علاقه دارید یک تبلت از جنس گوگل داشته باشید ، پیشنهاد میکنم تبلت گوگل نکسوس ۷ را انتخاب نکنید ، گوگل در روز گذشته این تبلت را از فروشگاه آنلاین خود حذف کرد ، اما هنوز دلیلی برای حذف این محصول از فروشگاه آنلاین گوگل ارائه نشده است. قبلا نکسوس ۷ در فروشگاه آنلاین گوگل بفروش می رسید ، اگر لینک "خرید نکسوس ۷ " را مشاهده کنید خواهید دید که این تبلت دیگر در دسترس خرید نیست.

حذف نکسوس ۷ از فروشگاه آنلاین گوگل

هنوز معلوم نیست گوگل چه تصمیمی در آینده این تبلت دارد ، شاید گوگل سهام خود از این تبلت رو فروخته یا اینکه نسخه جدید این تبلت در آینده ای نزدیک ارائه خواهد شد.

تبلت گوگل نکسوس ۷ در سال ۲۰۱۳ توسط گوگل به بازار تبلت های هوشند ارائه شد ، این تبلت ۷ اینچ در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین و خوش قیمت ترین تبلت موجود در بازار نام گرفته بود. رزولیشن صفحه نمایش ۱۹۲۰ در ۱۲۸۰ پیکسل بود ، نسخه بروز این تبلت پس از مدتی توسط گوگل ارائه شد و در اقدامی که گوگل در فروش این تبلت انجام داد و حذف آن از فروشگاه آنلاین گوگل اغلب کاربران را شوکه کرد.

گوگل هم اکنون در فروش تبلت های نکسوس ۹ و گوشی های هوشمند ۶ اینچی نکسوس با نام نکسوس ۶ در وب سایت خود تخفیف ویژه ای را لحاظ کرده است ، اما اگر شما دوست دارید یک تبلت در اندازه کوچکتر خریداری نمایید باید به دنبال خرید یک تبلت با برندی دیگر باشید چرا که نکسوس ۷ هم اکنون برای خرید در دسترس نیست.

البته اگر علاقه به خریدش دارید میتوانید در بازار سنتی این تبلت را بخرید.

آبا نکسوس ۷ مرد ؟ نشاید ! باید منتظر دیدار دوباره آن در بازار باشیم یا نسخه جدیدتر آن !

در بازار امروزی گوشی های هوشمند ۵ و ۶ اینچی تقریبا میتوان گفت جای تبلت های اندازه کوچک را گرفته اند اما در هر حال تبلت های ۷ اینچ جایگاه ویژه ای در بین کاربران دنیای تکنولوژی دارند. نظر شما چی هست؟

منبع : PcWorld

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.