تصویر جدید از نکسوس۵X گوگل منتشر شد

0
تصویر جدید از نکسوس5X گوگل منتشر شد

همانطور که میدانید به زودی نسل های جدید گوشی  نکسوس شرکت گوگل معرفی خواهند شد این معرفی در تاریخ ۲۹ سپتامبر مصادف با ۷ مهر برگذار شد. با نزدیک تر شدن زمان معرفی تصاویر و جزئیات بیشتری منتشر میشوند بنابراین امروز عکسی جدید از حاشیه این گوشی منتشر شده است که در آن میتوان کلید پاور و حجم صدا را مشاهده کرد.

برای تولید نسل جدید ، گوگل همانند گذشته از ال جی کمک گرفته است. آخرین همکاری این دو شرکت در تولید نکسوس ۵ نسخه ی ۲۰۱۳ این گوشی بوده است که بسیار هم موفق عمل کرد . پیش از این عکس های زیادی از این گوشی منتشر شده است ، بر اساس تصاویر موجود میتوان به راحتی ادعا کرد که زبان طراحی مشابه با نکسوس ۵ سال ۲۰۱۵ دارد و تغییر چندانی در طراحی ظاهری آن به وجود نیامده است.

نکسوس۵X گوگل

در این نکسوس جدید ، کلید های پاور و حجم صدا کمی تغییر جا داده اند و به وسط آن نزدیک تر شده اند ؛ با این عمل طراحان سعی کرده اند که کار با گوشی را برای کاربران راحت تر سازند. اما جدا از این تغییر جزئی ، شاید مهم ترین تغییر آن باریک تر شدن نسل جدید باشد ، در تصویر بالا  میتوانید تغییرات نسل جدید  را به راحتی متوجه شوید.

گفته شده است که نکسوس ۵X از تراشه اسنپ دراگون ۸۰۸ استفاده خواهد کرد همچنین همانطور که در تصویر قابل مشاهده است ، سنسور اثر انگشت آن در پشت گوشی قرار گرفته است. به علاوه ، این گوشی در زمان عرضه با نسخه ی اندروید ۶.۰ مارشمالو ارائه خواهد شد.

منبع : androidpit

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.