گوگل پلی اجازه دسترسی به کاربران ایرانی را داد

6

طبق اخباری که از سایت های مختلف ایرانی و خصوصا زومیت مشاهده کردم ، گوگل در اقدامی اجازه دسترسی به اپلیکیشن های خودش را به کاربران ایرانی داد و کاربران می توانند از این به بعد برنامه های خود را مستقیم از این برنامه دانلود و آپدیت کنند.

گوگل پلی از مدت ها قبل طبق گفته ی این شرکت اجازه دسترسی به کشور ایران را داده بود ولی این اجازه منوط به اجازه ی توسعه دهندگان اندروید بود که این امکان را به کاربران اندرویدی ایرانی بدهند و بسیاری از کاربران از راه های مختلفی اقدام به دانلود برنامه های خود می کردند که در این میان هم اکنون این کار به راحتی صورت میگیرد.

google-play-services

دیشب که این خبر را مشاهده کردم اقدام به آزمایش این کار کردم که ببینم واقعا گوگل این کار را انجام داده است یا خیر ؟ هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق گوشی تلفن همراه امکان دانلود و آپدیت برنامه ها نیز وجود دارد که این مایه ی خوشحالی کاربران اندرویدی گوگل شده است.

امیدواریم این آزاد بودن گوگل پلی همچنان ادامه داشته باشد و بسیاری از ایرانی ها از آن استفاده کنند.

منبع : زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

6 نظرات

  1. […] اما اینک شرکت سامسونگ از ساعت جدید هوشمند خود رونمایی کرد که شاید به این امید که در این راستا گامی مهم بردارد .ساعت هوشمند gear live سامسونگ بعد از رونمایی اعلام شد که از طریق گوگل پلی به فروش خواهد رسید و میدانید که گوگل پلی در ایران هم قابل دسترسی شده است. […]

  2. چه عجب!!!
    کم کم ما هم داریم به دنیا وصل میشیم…
    امیدوارم همینجوری آزادی ها بیشتر شه تا دیگه کسی از vpn استفاده نکنه

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.