امکانات جدید آخرین نسخه ی نرم افزار Google Photos

0
ویژگی های جدید آخرین نسخه ی نرم افزار Google Photos

نرم افزار Google photos یکی از نرم افزار های پیش فرض سیستم عامل اندروید می باشد که کاربر را در مشاهده و مدیریت عکسها و فیلم های خود یاری می کند ، گرچه این نرم افزار در همه ی گجت های اندرویدی قرار دارد اما به دلیل اینکه هر شرکتی که از سیستم عامل اندروید برای ساخت محصولات خود استفاده می نماید ، محیط کاربری ساخت خود را به آن اضافه می نماید و همه ی این رابط های کاربری نرم افزار گالری ای را در بر دارند کمتر پیش می آید که کاربر به استفاده از نرم افزار Google Photos ترغیب گردد ، البته این موضوع در مورد گوشی های سری نکسوس صدق نمی کند.

شرکت گوگل به تازگی نسخه ی جدیدی از نرم افزار Google Photos خود ارائه نموده است که کاربران را در جستجو ، مدیریت فولدر ها و … یاری خواهد نمود.

در این نسخه کاربر قادر است تا با استفاده از ابزار جست و جو مستقیما محتوای مورد نظر را پیدا کند ، وی می تواند عکس ها و فیلم های موجود خود را بر اساس استاندارد های متنوع دسته بندی کند و امکانات بیشتری از این قبیل.

علاوه بر امکانات جدید Google Photos برای مدیریت و دسته بندی و دسترسی آسانتر و سریعتر کاربر به محتوا ویژگی جدید دیگری در این نرم افزار به کار گرفته شده است که کاربر را قادر می سازد از عکس های خود فیلم کوتاهی بسازد ، بدین ترتیب کاربر می تواند تجربه ی بهتری از کار با نرم افزار Google Photos داشته باشد که این امر ممکن است باعث ایجاد استقبال بیشتر از این نرم افزار گردد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.