به کمک جستجو در گوگل ، ماشین پارک شده ی خود را پیدا کنید

1

گوگل یک ویژگی جالب در خود طراحی کرده است که وقتی خودروی خودتان را در جای شلوغی از شهر پارک کرده باشید و ندانید در کدام کوچه و خیابان است به کمک یک جستجوی ساده در گوگل می توانید آدرس دقیق ماشین پارک شده خودتان را پیدا کنید.

به کمک این امکان جالب در جستجوگر گوگل هم اکنون گوگل می تواند تشخیص بدهد که مکان دقیق ماشین شما در کجای شهر واقع شده است. هیچ سحر و جادویی در این قضیه وجود ندارد گوگل به کمک سنسورهایی که در گوشی هوشمند شما قرار دارد این کار را خواهد کرد.

طبق اظهارنظری که گوگل انجام داده ممکن است این جستجو دارای اشتباهاتی نیز باشد شاید مکانی را در نقشه پیدا کنید که ماشین شما در آن جا پارک نشده باشد برای این منظور گوگل یک راهنمایی برای استفاده از آن تهیه کرده که می توانید از آن دستورالعمل استفاده کنید.

loc

کاربران نیز می توانند جستجوی خود را سفارشی کنند بطوری که مکان یابی ماشین را خاموش یا روشن کنند و در صورت پیدا کردن خودرو ، در نقشه بصورت اشاره ای نشان داده می شود . شما می توانید مکان یابی جدید از طریق گوگل را از آخرین نسخه جستجوگر گوگل بر روی گوشی های اندرویدی استفاده کنید

theverge

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.