گوگل در حال آماده سازی برای ارائه Google Glass 2 ؟

0
گوگل در حال آماده سازی برای ارائه Google Glass 2 ؟

Google Glass  عینکی بود که گوگل با آن ، نوایی از آینده را در جهان پخش کرد و برای ان تبلیغات گسترده ای هم انجام شد اما بر خلاف این اتفاقات این گجت انقدرها هم محبوب نبوده. شاید دلیلش قیمت بالای آن بود و شاید هم اصلا گوگل تصمیم به عرضه ی عمومی  و تولید گسترده ای از آن را نداشت.گوگل اکنون تصمیم گرفته که Google Glass 2 تا عرضه کند تا ناکامی های نسل قبلش را جبران کرده باشد.

گوگل در حال آماده سازی برای ارائه Google Glass 2 ؟

گوگل در حال آماده سازی برای ارائه Google Glass 2 ؟

به نظر میرسد گوگل در حال آماده سازی برای ارائه Google Glass 2 است. این عینک جدید گوگل ممکن است طی مراسمی در FCC رونمایی شود. دستگاه Google Glass 2 کشف شد، این دستگاه به شماره مدلA4RGG1  است. دستگاه ذکر شده دارای وای فای است و Bluetooth LE به علاوه یک باتری قابل شارژ.گوگل فروش نسل اول این Google Glass 2 را در ماه ژانویه متوقف کرد. اما شایعاتی شندیم بر این اساس که گوگل در حال کار است با تولید کنندگاه عمده ی عینک های آفتابی. این کار به منظور تولید Google Glass 2 به نظر میسرد. احتمالا Google Glass 2 ظاهری دوستانه تر خواهد داشت. آیا گوگل قادر خواهد بود که مصرف کنندگان علاقه مندی نیز برای Google Glass 2 خود بیابید. اولین نسخه ی این دستگاه که چندان محبوب نبود و تنها آن دستگاهی برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده بود و در این جهت ابزار Google Glass 2  به صورت گسترده ای استفاده میشود.موانع بسیاری وجود دارند که این شرکت باید بر آنها غلبه کند تا این ابزار به صورت گسترده و برای استفاده ی های متونع توسط کاربران متونع به کار گرفته شود. یکی از این موانع ها شامل طیف وسیعی از نگرانی های حریم خصوصی افراد است. هنوز هیچ جزئیاتی در مورد اینکه Google Glass 2 چه تغییراتی خواهد داشت و طراحی آن چگونه خواهد بود موجود نیست. اگر اطلاعات بیشتری منتشر شد در اسرع وقت به شما انتقال خواهیم داد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.