کنفرانس I/O گوگل ۲۰۱۴

0

یکی از مهمترین اتفاقات شرکت گوگل قرار است در چند روز آینده اتفاق بیافتد. این کنفرانس چهارم و پنجم تیر ۱۳۹۳ در شهر سانفرانسیسکو آمریکا برگزار خواهد شد جایی که توسعه دهندگان و علاقه مندان به شرکت گوگل در آن جمع می شوند تا از دستاوردهای جدید این شرکت دیدن کنند.

طبق گزارشاتی که اعلام شده است قرار است در این کنفرانس اتفاقات جالبی بیافتد و خبرها نشان می دهد که حتی ممکن است گوگل ، گوشی جدید خود را نیز مانند نکسوس ۷ که سال گذشته معرفی کرده بود را نیز به کاربران و بازدیدکنندگان خودش نشان دهد.

این کنفرانس یکی از مهم ترین کنفرانس هایی است که برای توسعه دهندگان هر ساله برگزار می شود همچنین هر ساله شرکت گوگل پلت فرم های جدیدی از اندروید ، سیستم عامل کروم و سایر وسایل و دستگاه های خودش را به توسعه دهندگان و کاربران خودش معرفی می کند.

البته کنفرانس امسال با سال های گذشته بسیار تفاوت کرده است بطوری که شرکت گوگل از بین ثبت نام کنندگان در این کنفرانس ، قرعه کشی خواهد کرد و اجازه شرکت در این کنفرانس را می دهد. این کنفرانس در ۲۵ و ۲۶ ژانویه برگزار خواهد شد که زوم تک به امید خدا این کنفرانس را پوشش زنده دهد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.