ارتقاء نرم افزار Google Docs برای ویرایش اسناد آفیس

0

ارتقاء نرم افزار Google Docs برای ویرایش اسناد آفیس : اگر شما به طور مداوم از این نرم افزار مخصوصا برای ویرایش اسناد آفیس استفاده می کنید ، و یا همواره به دنبال برنامه ای برای این کار بوده اید ، این به روز رسانی ها خبر خوبی برای شما به شمار می روند ، از آنجایی که همه ی ما همه روزه با این اسناد سر و کار داریم و گاها نیاز داریم که آن ها را بر روی گوشی اندرویدی خود ویرایش کنیم . حال که این برنامه برای ویرایش اسناد آفیس بر روی دستگاه اندرویدی شما در نظر گرفته شده است ، دیگر نیازی ندارید تا برای ارائه راه حل مایکروسافت منتظر بمانید ، راه حلی که قول داده امکان استفاده از آفیس را بر روی تمامی دستگاه ها مستقل از سیستم عامل و ورژن ، تحت Cloud فراهم کند .

ارتقاء نرم افزار Google Docs

نرم افزار محبوب Google Docs در حال دریافت برخی آپدیت های لازم برای پا به پا شدن با دیگر نرم افزارهای محبوب در این زمینه ، مخصوصا پروژه مایکروسافت برای دردسترس قرار دادن آفیس در قالب سیستم پردازش ابری (Cloud) ، است.

بیشتر این آپدیت ها در راستای ویرایش اسناد آفیس ارائه شده اند که به شما اجازه می دهند تا با اسناد Word ، Excel یا Powerpoint ذخیره شده خود در Google Drive کار کنید.

با به روز رسانی جدید شما قادر خواهید بود متن ، عکس و جداول مختلف را انتخاب ، Copy و Paste کنید . امکان Paste کردن کاملا ضروری به نظر می رسد که باعث تعجب است چرا گوگل به تازگی این امکان را در برنامه خود فراهم کرده است.

امکان جدید و ضروری دیگری نیز کمی با تاخیر به این برنامه اضافه شده است که آن امکان اضافه کردن Link در متن داخل این برنامه است . این امکان هم ضروری به نظر می رسید ، از آنجایی که ممکن بود شما در حال تهیه یک متن برای قرار دادن در صفحات Web خود باشید و یا نیاز به اضافه کردن یک Link برای ارجاع دادن نوشته های خود در متن های تحقیقی باشید .

این آپدیت ها به زودی در Google Play Store قابل مشاهده و دریافت خواهند بود . به نظرتون تا چه حد این ابزار برای شما مفید خواهد بود؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.