طراحی سایت اینتن

گوگل و بدهکاری به والدین بچه های شیطون!!

1 یک دانشمند
گوگل و بدهکاری به والدین بچه های شیطون!!
به این پست امتیاز دهید

گوگل و بدهکاری به والدین بچه های شیطون!! : چند وقت پیش مطلبی با عنوان اینکه گوگل و اپل اقداماتی را برای جلوگیری از خرید اشتباهی درون برنامه ای توسط کاربران خود انجام داده اند. اما حالا که سه ماهی از آن ماجرا می گذرد در راستای شکایات والدین از سادگی پرداخت درون برنامه ای در برنامه های گوگل داشته اند و مدعی بوده اند که کودکان آنها به راحتی آب خوردن میلیون ها دلار اشتباها و کاملا تصادفی پرداخت درون برنامه ای انجام داده اند و والدین را دچار ضررهای مالی بسیاری کرده اند. گوگل تصمیم به بازگرداندن 19 میلیون دلار از این مبالغ را به صاحبانشان گرفته است.

هم اکنون گوگل با این تصمیم خود فرآیند پرزحمت و طاقت فرسای بازگرداندن پول های ناخواسته را آغاز کرده است. در همین راستا به گزارش وبسایت phandroid، گوگل ایمیل هایی مبنی بر معرفی امکانات جدید سرویس گوگل پلی که فرآیند پرداخت درون برنامه ای برنامه ها را سخت تر و مشکل تر کرده است تا به این طریق بتواند جلوی خرید های ناخواسته و اشتباه کودکان و یا حتی بزرگسالان را بگیرد. در این ایمیل ها و در موارد خاصی طبق توافقات پذیرفته شده FTC مبالغی که ناخواسته و اشتباهی از کارت های اعتباری مشتریان بیرون رفته را بازگرداند. 

احتمالا گوگل برای پرداخت این مبالغ زحمت زیادی را صرف پیدا کردن این افراد و پرداخت به آنها خواهد کرد اما نکته مهم اینجاست که گوگل با این کار نهایت مشتری مداری و مردم داری خود را میرساند که ما دعا میکنیم شرکت های ایرانی هم با پیش گرفتن چنین رویه ای هم اعتماد کاربران نسبت به خودشان را جلب کنند و هم سود خود را بهبود ببخشند.

کسانی که به اشتباه کودکان یا خودشان دچار ضرر مالی نسبت به گوگ شده اند و پول اشتباهی از جیبشان رفته است تا تاریخ دوم دسامبر سال 2015 فرصت خواهند داشت تا اگر بتوانند و فکر کنند که میتوانند پول خود را پس بگیرند.

آیا شما هم دچار ضرر مالی از گوگل شده اید؟ آیا فکر می کنید که میتوانید پول به اشتباه از جیب رفته خود را از گوگل پس بگیرید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

یک نظر برای “گوگل و بدهکاری به والدین بچه های شیطون!!”

  1. اما از دسدت این بچا!!!اصفونی بود@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.