آندروید ۵.۱ را گوگل رسما منتشر کرد

2
آندروید 5.1

آندروید ۵.۱ را گوگل رسما منتشر کرد :  همیشه گوگل با بروزرسانی اندروید نشان داده است که یک عملکرد بهبود یافته در راه است یا تکمیل کننده ی اندروید پیین می باشد این بار با بروز رسانی اندروید جدید خود که از برخی باگها رنج می برد . اندروید  5.1 را با عملکردی متفاوت برای دستگاه های هوشمند منتشر کرده است.چند ویژگی مهم در رابطه با اندروید ۵.۱ مانند پشتیبانی از سیم کارت های متعدد ،بهبود پلت فرم تلفن همراه غول جستجو، امنیت دستگاه و کیفیت بالا (hd) صدا در گوشی های سازگار است .

با این حال شما می توانید با یکی از اعضای خانواده برای اینکه در هزینه ی تماس مدیریت کنید از سیم کارت های همسان استفاده کنید در حال حاضر اندروید ۵.۱ به کاربران دستگاه های گوشی با دارا بودن قابلیت چند سیم کارته بودن با هر نوع سیم کارتی آن را پشتیبانی می کند.

شما با فعال نمودن حساب کاربری خود در گوگل می توانید از یک امکان جدید آندروید ۵.۱ به نام حفاظت دستگاه بهره مند شوید بدین صورت که وقتی می توانید دستگاه های از دست رفته ی خود را و یا به سرت رفته را با وارد شدن به حساب کاربری خود آن را قفل و همچنین موقعیت مکانی آن را پیدا کنید (البته باید دستگاه دزدیده شده به اینترنت وصل شود) برای اطلاعات بیشتر (کلیک کن) ، این قابلیت برای اکثر گوشی ها و تبلت های اندرویدی در دسترس می باشد.

زوم تک :  همان طور که در خبر قبلی زمانی که گوگل راسما آندروید ۵.۱ خود را منتشر نکرده بود (کلیک کنید) آندروید جدید شامل برخی عملکردهای بهبود یافته دیگر می باشد مثل کنترل توانایی دستاههای بلوتوثی با استفاده از تنظیمات سریع جفت شدن هم چنین کاربران می توانند از شبکه های متعدد Wi-Fi در مد مشابه به سرعت حرکت کنند.

منبع :  آندروید

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.