اپلیکیشن Allo گوگل در حال از دست دادن محبوبیت خود

0
اپلیکیشن Allo گوگل در حال از دست دادن محبوبیت خود

Allo اپلیکیشن پیام رسان جدید گوگل است که با ویژگی Google Assistant ادغام شده است. شرکت گوگل پیام رسان allo را حدود یک ماه است که منتشر کرده و به طور کلی می توان گفت یک سر و گردن بالاتر است از Google Duo که چند هفته قبل از Allo منتشر شده است. Google Duo تا کنون توانسته است تا رقم ۱۰ میلیون بار دانلود را در گوگل پلی نصیب خود کند، این در حالی است که اپلیکیشن جدید Allo توانسته است در طول ۲ هفته ۵ میلیون بار دانلود شود که میزان قابل توجهی است. البته پیش بینی ها از افت محبوبیت Allo با گذشت زمان خبر داده است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

گوگل Allo با توجه به ۵ میلیون بار دانلود توانست تا در هفته گذشته به اپلیکیشن شماره ۸ گوگل پلی برسد اما با گذشت، زمان هم اکنون رتبه ی ۱۵۷ را به خود اختصاص داده است. بررسی ها نشان می دهد که روند دانلود این اپلیکیشن به صورت ناگهانی کاهش پیدا کرده است، البته حدس و گمان هایی هم موجود است که نشان می دهد کاربران پس از مدتی استفاده از Allo شروع به حذف کردن برنامه می کنند زیرا به اعتقاد کاربران، گوگل در اپلیکیشن جدیدش بجز بهره بردن از Google Assistant کار خاصی انجام نداده است و تمایز زیادی با رقبایی مانند whatsapp ، snapchat و wechat.

البته هنوز کمی برای داوری کردن زود است و گوگل معتقد است که با گذشت زمان تغییراتی در این روند کاهشی انجام می شود. در کنفرانسی که گوگل برای رونمایی از گوشی های هوشمند pixel فراهم کرد تعریفات زیادی از Google Assistant کرد که می تواند کمکی برای پیام رسان Allo باشد. با این حال با گذشت زمان می توان نتیجه ای درست گرفت، شاید بلایی که بر سر توسعه دهندگان بازی پوکمون گو آمده شامل حال گوگل نیز شود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.