خبر خوش برای کاربران اندرویدی / اضافه شدن دسته بندی های جدید به گوگل پلی استور

0
Google-Play-Store

طبق آمار رسمی تا ماه جوئن سال جاری میلادی، ۲۰۱۶ ، کاربران سیستم عامل اندروید قادر بودند تا از میان ۲.۲ میلیون اپلیکیشن موجود بسته به استفاده و کاربری خود به انتاب پرداخته و تا پر شدن حافظه داخلی گوشی هوشمندشان اپلیکیشن نصب کنند! با فراگیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند و تبدیل شدن آن ها به جزء جدانشدنی زندگی رزومره، روزانه اپلیکیشن های کاربردی زیادی به تعداد یاد شده افزوده می شوند که هرکدام در دسته بندی مخصوص، بسته به کاربردشان، قرار می گیرند.

با افزایش روز افزون تعداد اپلیکیشن های اندروید، گوگل تصمیم گرفت تا برای بهبود تجربه کاربران هنگام گشت و گذار در فروشگاه گوگل پلی و همچنین کمک به توسعه دهندگان و برنامه نویسان برای معرفی بهتر اپلیکیشن هایشان، دسته بندی های جدیدی در این فروشگاه ایجاد کند.

دسته بندی های جدید از قرار زیر هستند:

Art & Design (طراحی و هنر)
Auto & Vehicles (اتومبیل و وسایل نقلیه)
Beauty (زیبایی)
Dating (دوستیابی)
Events (مناسبت ها و حوادث)
Food & Drink (غذا و نوشیدنی)
House & Home (خانه)
Parenting (فرزندپروری)

همچنین در این سری از تغییرات دسته بندی Media & Video (مدیا و ویدئو) به Video Players & Editors (پخش کننده ویدئو و ویرایشگر) و همچنین Transportation (حمل و نقل) به Maps & Navigation (نقشه و مسیریابی) تغییر نام پیدا کرده است.

Google-Play-Storeانتظار می رود که تغییرات مصوبه تا دو ماه آینده در گوگل پلی قابل مشاهده باشند.علت زمان بر بودن اعمال تغییرات عدد یاد شده به عنوان تعداد اپلیکیشن های موجود (۲.۲ میلیون) و سختی و مشقت در راستای دسته بندی مجدد آن ها است.پس اگر که یکی از توسعه دهندگان فعال گوگل پلی استور هستید، تا زمان روی کار آمدن دسته بندی های جدید اپلیکیشن هاستان در دسته بندی های موجود قرار خواهد گرفت.به عنوان نمونه اگر که اپلیکیشنتان جزء دسته بندی Auto & Vehicles و یا Food & Drink قرار دارد، با ارسال آن به فروشگاه کاربران آن را در دسته بندی Lifestyle (سبک زندگی) پیدا خواهند کرد.
همچنین اپلیکیشن شما برای کمک به دوستیابی (Dating) در دسته بندی کنونی Social (اجتماعی) قرار خواهد گرفت.پس دست از برنامه نویسی نکشیده و اپلیکیشن (های) خود را ایجاد کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.